Truhlařina

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Truhlařina

Post by G-ladiator »

Jak jako truhlář můžu vyrobit štít?
V pracovní stanici mám na výběr jen luky a kuše, podle prodávané knihy bych měl být schopný dělat i štíty.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Truhlařina

Post by Nalkanar »

Řešilo se jinde... někdy loni touhle dobou se předělávalo, pak nomis (craft WB) nějak neměl čas, odešel z týmu atd. atd. (nevím přesně) a nějak se štíty nedořešili.
.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Truhlařina

Post by G-ladiator »

Ou, to je nemilé. Pak bych to asi připomenul a poprosil o nápravu (pokud je možná).
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Truhlařina

Post by Daanri »

Tam je problem, ze z dlhodobeho hladiska sa nema tomu kto z WB venovat. Ak by sa nasiel clovek co sa vyznam v scriptovani a ochotny sa starat o craft tak ho velmi radi uvitame. ;)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Truhlařina

Post by G-ladiator »

Nebylo by možné tedy vrátit truhlařinu do stavu, v jakém byla, než se na ní začalo pracovat? Pokud existuje záloha.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Truhlařina

Post by Bahnak »

Nejsem adekvátní odpovědět na tuto otázku stoprocentně, ale zkusím to: bohužel nemyslím že je toto možné.
"Staré (tehdy plně fungující) crafty" byl z důvodu nevyváženosti systému Nomiskem nahrazovány za "crafty nové".
Nomisek ale začal stavět dům, v ČR se obvykle navíc jen ohřeje, do toho maká jak šroub ve vývoji a vůbec nemá čas (je fakt největší workoholik kterého jsem kdy poznal)
Pokud by jsme tedy schrastili zálohu, stejně ji dát do světa kvůli vyvážení nemůžeme. (byl by to krok zpět a v návaznosti na to by se stalo více průserů nežli pomoci)
Otázka "truhlařina - výroba štítů" je bohužel již dlouhodobá.
Vzhledem k nehýbajícímu se novému craftu byly do světa vpuštěni obchodníci, kteří nahrazují chybějící crafty.
Pavézy +5 tedy nejdou vyrobit, ale alespoň se dají koupit.
Je mi jasné že to není nejlepší řešení, ale s politováním musím seznat, že bez scriptera který by se o craft staral nedokážeme s tou situací nikdo hnout.
Na fóru zeje v craftových chybách už asi 50 příspěvků s chybami k opravení, a jak sami vidíte, nedokáže s tím bez scriptera dělat vůbec nic.
Kdokoliv kdo by měl chuť a čas se této části scriptařiny věnovat, ať se hlásí u Kucika či kohokoliv z teamu, opravdu ho velmi rádi uvítáme.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: Truhlařina

Post by drake127 »

Až mi skončí zkoušky a nabalené věci z práce, neměl by být problém se na nějaké bugy podívat, takové věci nezaberou (po jednom) tolik času.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Locked