Page 1 of 1

Inventor

Posted: 18:41 26. Jun 2011
by efu_redo
Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.

Re: Inventor

Posted: 08:16 27. Jun 2011
by OneIceOne
efu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba jo

Re: Inventor

Posted: 16:56 27. Jun 2011
by efu_redo
OneIceOne wrote:
efu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba jo
No, jde o funkci piping, výběr stylů. Styly v knihovně, které jsem si vytvořil nejdou uložit ve stylech potrubí. Verze 2011, bohumžel, cadstudio můj problém řeší už tři dny a neví si rady :(