Inventor

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Inventor

Post by efu_redo »

Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Inventor

Post by OneIceOne »

efu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba jo
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Inventor

Post by efu_redo »

OneIceOne wrote:
efu_redo wrote:Ahoj, hledám někoho, kdo umí v inventoru projektovat potrubí. Najde se zde na thalii, někdo zručný v inventoru? Potřebuju si vytvořit vlastní knihovnu pro funkci tubing a nedělá to to co má.
Když mi řekneš verzi a trochu více popíšeš "nedělá to to co má" ... tak třeba jo
No, jde o funkci piping, výběr stylů. Styly v knihovně, které jsem si vytvořil nejdou uložit ve stylech potrubí. Verze 2011, bohumžel, cadstudio můj problém řeší už tři dny a neví si rady :(
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Locked