Heeeej
Ale jak budu doma, tak sem dám obrázek, co následovalo po tomhle rozhovoru, jestli to najdu
Heeeej
Bastard vzniklý tím, že noc strávil chakram s kdo ví čímDenGrasse wrote:Však tohle je taky bastard
Nalkanar wrote:Tímto využívám tohoto duálního pozamenutého topicu...
Co je sakra tohle za zbraň? Dokáže to někdo pojemnovat a vysvětlit? Jinak jak z názvu chápete, jde o jeden ze vzhledů meče bastardu