Page 1 of 2

Interesantní snímky ze hry

Posted: 07:30 05. Sep 2011
by -RoF-
kokosak wrote:Nenašel sem odpovídající téma, tak sem si dovolil.... pro všechny zajímavé momentky ze hry.

A důvod? Inu.... interesantní důsledek grafického bugu u jisté známé polodračice, která se tak opravdu předvedla v tom nejlepším světle:
Image
Heeeej :oops: To asi zafoukal větr nebo tak :roll:.

Ale jak budu doma, tak sem dám obrázek, co následovalo po tomhle rozhovoru, jestli to najdu :D

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 07:53 05. Sep 2011
by Sorrow
No, pěkná kakaová skvrna o velikosti mexického dolaru :mrgreen:

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:16 25. Oct 2011
by Nalkanar
Tímto využívám tohoto duálního pozamenutého topicu...

Co je sakra tohle za zbraň? Dokáže to někdo pojemnovat a vysvětlit? Jinak jak z názvu chápete, jde o jeden ze vzhledů meče bastardu
divnej bastard.png

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:32 25. Oct 2011
by G-ladiator
Vypadá to jako mix indického chakramu a čínských "wind and fire wheels"

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:37 25. Oct 2011
by Pajule
tuhle zbran měla xena ne?

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:54 25. Oct 2011
by rosnicka
xena měla chakram jen kulatý bez ozubení

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:55 25. Oct 2011
by DenGrasse
Však tohle je taky bastard :mrgreen:

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 17:58 25. Oct 2011
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Však tohle je taky bastard :mrgreen:
Bastard vzniklý tím, že noc strávil chakram s kdo ví čím :lol:

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 18:22 25. Oct 2011
by G-ladiator
Vždyť říkám, že s čínskými... ehm, koly větru a ohně? Větrnými a ohnivými koly?

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 18:45 25. Oct 2011
by wsweetjane
Nalkanar wrote:Tímto využívám tohoto duálního pozamenutého topicu...

Co je sakra tohle za zbraň? Dokáže to někdo pojemnovat a vysvětlit? Jinak jak z názvu chápete, jde o jeden ze vzhledů meče bastardu
divnej bastard.png

Schakram -alias Xena....;-)

http://demotivators.ru/posters/931995/shakram.htm

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 18:53 25. Oct 2011
by G-ladiator
Právěže ne-e. Všimni si těch výstupků na čepeli.

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 22:28 01. Nov 2011
by Uradin
podle toho co vím ja tak to vypadá jako jeden z dvojce specialních zbraní tak za prvé nehází se to blbě to letí:D jsou to spiš takové čepele na blízko že tím protívníka rozsekáš

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 08:02 02. Nov 2011
by Narsith
Něco jako fisty pro orky v Lineage :)

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 19:49 08. Nov 2011
by davidsoft
Sice nyní trpím akutním nedostatkem času, ale jedna scéna, která mi náhodou vyšla při jednom experimentu, mě okouzlila. Třeba se vám bude také líbit.

Re: Interesantní snímky ze hry

Posted: 20:23 19. Nov 2011
by Nalkanar
Kdopak najde Aliho?
NWN001.jpg
Tady je!
NWN002.jpg