Prten neviditelnosti
Prten neviditelnosti
Zdravim Dneska jsme po posledni naboji ztratil prsten neviditelnsoti ..... nevim zdaj e to schvalne a nebo ne .. přece by to nemělo delat ne ? měl by zustat
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Prten neviditelnosti
Musíš ty věci dobíjet, když vypotřebuješ všechny náboje tak zmizí.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Prten neviditelnosti
bylo by dobre to nekam napsatPrasokralik wrote:Musíš ty věci dobíjet, když vypotřebuješ všechny náboje tak zmizí.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Prten neviditelnosti
Děláš Sendysi jako bys tady hrál první den,spíš si to přehlídnul a použil což je tvoje chyba.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Prten neviditelnosti
promin radime ale ja povetsinu nepouzivam predmety co vim tak driv prsten neviditenosti byl nekonecny ... ten jsme pouzival pak uz ne
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Prten neviditelnosti
Mě je to fuk,ale ta úprava je tak půl roku stará aspoň pokud se nepletu.Napsat to někam by sice bylo fajn,ale nevěřím,že se každý nováček prokouše tou tunou informací kde co jak.Základ mu stačí a zbytek zjistí ve hře.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an