Page 1 of 1

Prten neviditelnosti

Posted: 00:50 02. Oct 2011
by sendys
Zdravim Dneska jsme po posledni naboji ztratil prsten neviditelnsoti ..... nevim zdaj e to schvalne a nebo ne .. přece by to nemělo delat ne ? měl by zustat

Re: Prten neviditelnosti

Posted: 07:31 02. Oct 2011
by Prasokralik
Musíš ty věci dobíjet, když vypotřebuješ všechny náboje tak zmizí.

Re: Prten neviditelnosti

Posted: 09:44 02. Oct 2011
by sendys
Prasokralik wrote:Musíš ty věci dobíjet, když vypotřebuješ všechny náboje tak zmizí.
bylo by dobre to nekam napsat :)

Re: Prten neviditelnosti

Posted: 12:06 02. Oct 2011
by Radim
Děláš Sendysi jako bys tady hrál první den,spíš si to přehlídnul a použil což je tvoje chyba.

Re: Prten neviditelnosti

Posted: 12:36 02. Oct 2011
by sendys
promin radime ale ja povetsinu nepouzivam predmety co vim tak driv prsten neviditenosti byl nekonecny ... ten jsme pouzival pak uz ne

Re: Prten neviditelnosti

Posted: 12:43 02. Oct 2011
by Radim
Mě je to fuk,ale ta úprava je tak půl roku stará aspoň pokud se nepletu.Napsat to někam by sice bylo fajn,ale nevěřím,že se každý nováček prokouše tou tunou informací kde co jak.Základ mu stačí a zbytek zjistí ve hře.