chcela by som sa spýtať, či niekto nemá skúsenosť / nevie poradiť, ako na to, keď máme 1 pripojenie na net (1 IP adresa nestatická), ale chceme sa pripájať z 2 PC na thaliu.
Občas sa stane, že pekne prihlási oba účty a pekne to funguje, ale občas, keď sa druhý prihlási, tak to zhodí zo serveru oboch a potom vypisuje pri pokuse o pripojenie: server neodpovedal
a nefunguje to, kým nereštartujem router
Keď som skúsila napojiť oba PC na rozdielne pripojenia (menili nám na optiku, tak dočasu máme aktívne 2 nety), tak sa prihlásilo okamžite a bez ťažkostí
Ďakujem