Page 1 of 6
PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Posted: 08:33 21. Sep 2007
by Rejty
Podzimni sraz Thalie - rijen:
Hlasujte o presnem dnu srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Podrobnosti napisu az to domluvim. Piste sem, do PM a nebo me na ICQ, kdo muze. Debata zde.
Zatim jdou:
Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Melvik, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri
Spis pudu !!!
Posted: 09:17 21. Sep 2007
by Lord_Berserk
asi nejspis pudu... je mi jedno muzu i v patek i v sobotu ale patek by byl asi lepci
ted nikoho nechci vinit ze vybral minule hospodu s nejpomalejsima servirkama na svete, mozna meli spatnej den

ale bylo by lepci jit nekam kde to vodsejpa a pivo budu mit porad na stole (klidne i do naky flusny 4.kategorie hlavne ze bude pr***)
tak se mnou pocitejte nejspis a doufam ze Kiri, Aznar a Seth nezklamou a pudou taky

Posted: 10:00 21. Sep 2007
by Pajule
pokut to vyjde prijdu taky..ale lepsi by byl patek jelikoz v sobotu zpivame Stabat Mater na radnici

takze kdyz to bued patek atk se pokusim prijit

Posted: 15:13 21. Sep 2007
by pepa48
se mnou pocitejte... no.. ostatne jako vzdy

:D
Posted: 16:05 21. Sep 2007
by Zyga
Ja muzu patek i sobotu, akorat znova otazka: da se tam nekde prespat?

(myslim ze nebudu jedinej koho tadle vec trapi)
Posted: 17:05 21. Sep 2007
by OneHeart
hlasoval jsem pátek,ale je mi to jedno kdy. jinak otázka noclehu je
imho docela aktuální,alespon pro pražskou delegaci

Posted: 18:12 21. Sep 2007
by Hassan
Ja jsem taky hlasoval pro patek a mam stejnej problem s noclehem

Myslim ze tady nekde nabizel Lorelei ze je mozno jet k nemu na chalupu tak moc nas neni mohlo by to bejt tam a celej vikend a prespat muzou myslim vsichni Prazsky i Plzensky.....No ale k tomu se musi majitel vyjadrit

Posted: 20:08 21. Sep 2007
by kucik
Pokud mi nekdo poskytne strechu nad hlavou, tak bych se rad taky dostavil.
Posted: 20:27 21. Sep 2007
by Morn
Hele kluci to je jedete do Plzně vyspat?

Re: Spis pudu !!!
Posted: 20:27 21. Sep 2007
by Aznar
Lord_Berserk wrote:asi nejspis pudu... je mi jedno muzu i v patek i v sobotu ale patek by byl asi lepci
ted nikoho nechci vinit ze vybral minule hospodu s nejpomalejsima servirkama na svete, mozna meli spatnej den

ale bylo by lepci jit nekam kde to vodsejpa a pivo budu mit porad na stole (klidne i do naky flusny 4.kategorie hlavne ze bude pr***)
tak se mnou pocitejte nejspis a doufam ze Kiri, Aznar a Seth nezklamou a pudou taky

Aznar nejspis nezklame, pokud se neprihodi neco nepredvidatelnyho
jinak sem taky za patek
Posted: 21:44 21. Sep 2007
by kucik
Taky muzem kalit az do rana, jestli se na to cejtite, ale kterej machr to pak odridi zpatky?
Posted: 15:47 22. Sep 2007
by chlor
kucik wrote:Taky muzem kalit az do rana, jestli se na to cejtite, ale kterej machr to pak odridi zpatky?
no, nejaky spinkání by nebylo od věci... Proto bych se primluvil i za nejakou chatu, kdyby ji mel nekdo pobliz, neb se na chate dobre kalí a dá se spát treba i na zahrade. (Za sebe slibuju, ze bych to tam nezeblil :) nebo bych to hodil aspon nekam k plotu ;)
Posted: 19:14 22. Sep 2007
by Kiri
Tak ja nemuzu ani jeden tenhle termin. Nebot jeden den strilim a jeden mam tridni sraz.
Posted: 12:09 23. Sep 2007
by OneHeart
chlor wrote:(Za sebe slibuju, ze bych to tam nezeblil

nebo bych to hodil aspon nekam k plotu

jen jeslis tímhle příspěvkem jakoukoliv chatu předem nezabil

Posted: 23:47 23. Sep 2007
by chlor
OneHeart wrote:chlor wrote:(Za sebe slibuju, ze bych to tam nezeblil

nebo bych to hodil aspon nekam k plotu

jen jeslis tímhle příspěvkem jakoukoliv chatu předem nezabil

...o zygovi to tady prece jeste nevedej
