Page 1 of 1
Nemohu se připojit
Posted: 18:00 19. Dec 2011
by Acros
Zdravím ctěné dobrodruhy a nejvyšší. Rád bych se přidal na tento server. Leč bohužel se mi nedaří připojit. Chyba je již v ověření CD Keye. Hru mám originální ale z časopisu Score a ten má univerzální klíče na platinum edici. Tento klíč je u Vás na serveru již obsazen. Mohu poprosit o radu zde je i tak možné se nějak připojit? Nerad bych se hrabal v ini souboru aby to nevypadalo, že jsem warezák. Předem děkuji za radu.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:03 19. Dec 2011
by Czech_Luthor
Jednou možností je, zkusit najít na internetu nějaké CD-KEYe...
Druhá možnost, o které vím, je poslat E-mail na scorečko a požádat o nový, originální CD KEY (vím, že se to jeden čas dělalo)

Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:08 19. Dec 2011
by Acros
Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jeden

Kurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:15 19. Dec 2011
by Shaman88
Jelikož generátor používá velká spousta lidí, musíš generovat dokud se ti nepodaří najít klíč co nikdo nemá....
A z toho jednoho generátoru jdou všechny 3 klíče. Tzn. na hru i oba datadisky.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:25 19. Dec 2011
by Braenn
Acros wrote:Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jeden

Kurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
viz soukromá zpráva, můžu "půjčit" jedny originálky klíče.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:35 19. Dec 2011
by Derken-
Taky mám jedny funkční keye, který už nepoužívám.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 18:40 19. Dec 2011
by Acros
Tak od Braenn už je také bohužel používán

Re: Nemohu se připojit
Posted: 19:54 19. Dec 2011
by Acros
Vyřešeno, mnohokrát všem děkuji. Obzvláště Braenn a Derkenovi. Můžeme lock a šup s tím do koše. Již se řítím do hry

Re: Nemohu se připojit
Posted: 20:43 19. Dec 2011
by Bahnak
Obecně pro další tyto případy:
Je potvrzeno že komunikace se Score je bezproblémová a klíče posílají obratem, tedy nebojte se toho a vřele doporučujte toto řešení.
Re: Nemohu se připojit
Posted: 23:06 20. Dec 2011
by Legition
A pokud vám z jakéhokoliv hlediska není ta možnost přístupná, je třeba se
kouknout jinde