Nemohu se připojit
Nemohu se připojit
Zdravím ctěné dobrodruhy a nejvyšší. Rád bych se přidal na tento server. Leč bohužel se mi nedaří připojit. Chyba je již v ověření CD Keye. Hru mám originální ale z časopisu Score a ten má univerzální klíče na platinum edici. Tento klíč je u Vás na serveru již obsazen. Mohu poprosit o radu zde je i tak možné se nějak připojit? Nerad bych se hrabal v ini souboru aby to nevypadalo, že jsem warezák. Předem děkuji za radu.
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Nemohu se připojit
Jednou možností je, zkusit najít na internetu nějaké CD-KEYe...
Druhá možnost, o které vím, je poslat E-mail na scorečko a požádat o nový, originální CD KEY (vím, že se to jeden čas dělalo)
Druhá možnost, o které vím, je poslat E-mail na scorečko a požádat o nový, originální CD KEY (vím, že se to jeden čas dělalo)
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Nemohu se připojit
Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jeden
Kurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Re: Nemohu se připojit
Jelikož generátor používá velká spousta lidí, musíš generovat dokud se ti nepodaří najít klíč co nikdo nemá....
A z toho jednoho generátoru jdou všechny 3 klíče. Tzn. na hru i oba datadisky.
A z toho jednoho generátoru jdou všechny 3 klíče. Tzn. na hru i oba datadisky.
Re: Nemohu se připojit
viz soukromá zpráva, můžu "půjčit" jedny originálky klíče.Acros wrote:Děkuji za radu. U Score pochybuju, že po takové době mi něco pošle. Sehnal jsem si i generator ale zřejmě je pouze na normální verzi. Pokud to změním v ini a spustím hru tak to po mě znovu žádá cd klíče ale nefunguje ani jedenKurňa chtěl jsem si zkusit zahrát pořádně RP a asi z toho nic nebude.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Nemohu se připojit
Taky mám jedny funkční keye, který už nepoužívám.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Nemohu se připojit
Tak od Braenn už je také bohužel používán 
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Re: Nemohu se připojit
Vyřešeno, mnohokrát všem děkuji. Obzvláště Braenn a Derkenovi. Můžeme lock a šup s tím do koše. Již se řítím do hry 
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Re: Nemohu se připojit
Obecně pro další tyto případy:
Je potvrzeno že komunikace se Score je bezproblémová a klíče posílají obratem, tedy nebojte se toho a vřele doporučujte toto řešení.
Je potvrzeno že komunikace se Score je bezproblémová a klíče posílají obratem, tedy nebojte se toho a vřele doporučujte toto řešení.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemohu se připojit
A pokud vám z jakéhokoliv hlediska není ta možnost přístupná, je třeba se kouknout jinde
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...