Page 1 of 1

Drž osobu

Posted: 12:23 23. Dec 2011
by Jose
Dnes jsem si vzpomněl na jednu blbost, co se mi občas stávala s tímhle kouzle.
Screen mám od příkladu, kdy jsem to kouzlil na leoparda. To není nijak silný npc.

Leopardův hod byl 20+2 proti TO30+ nebudu psát přesné číslo. Já měl za to, že tu u kouzel nejsou automatický úspěchy (při hodu 20) a neuspěchy (při 1). Jak to tedy je? Nebo to platí jen na PC? U PC mám tohle vyzkoušený u kouzel a podobných efektů...

Re: Drž osobu

Posted: 12:51 23. Dec 2011
by menderon
Je to napsané na webu Thalie

20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.

tot vse.

Re: Drž osobu

Posted: 12:58 23. Dec 2011
by Derken-
Tak je logicke, ze postava co ustoji 45 TO implozi, tak by kvuli jednicce nemel umrit na nejakou 27 implozi od nejakyho fight clerica. To mi pripona, je to offtopic, ale je na thalii ta standartni bioware +3 TO k implozi? Koukal na to nekdo?

Re: Drž osobu

Posted: 13:28 23. Dec 2011
by Shaman88
Taky je to z toho důvodu že 1čka se dá vypnout ale 20ka ne :)

Re: Drž osobu

Posted: 10:24 25. Dec 2011
by G-ladiator
Teď si nějak neuvědomuju, jestli je to vypnuté i u hodů na útok?

Re: Drž osobu

Posted: 12:58 25. Dec 2011
by Nalkanar
U hodů na útok je 1 pořád miss.