Drž osobu
Posted: 12:23 23. Dec 2011
Dnes jsem si vzpomněl na jednu blbost, co se mi občas stávala s tímhle kouzle.
Screen mám od příkladu, kdy jsem to kouzlil na leoparda. To není nijak silný npc.
Leopardův hod byl 20+2 proti TO30+ nebudu psát přesné číslo. Já měl za to, že tu u kouzel nejsou automatický úspěchy (při hodu 20) a neuspěchy (při 1). Jak to tedy je? Nebo to platí jen na PC? U PC mám tohle vyzkoušený u kouzel a podobných efektů...
Screen mám od příkladu, kdy jsem to kouzlil na leoparda. To není nijak silný npc.
Leopardův hod byl 20+2 proti TO30+ nebudu psát přesné číslo. Já měl za to, že tu u kouzel nejsou automatický úspěchy (při hodu 20) a neuspěchy (při 1). Jak to tedy je? Nebo to platí jen na PC? U PC mám tohle vyzkoušený u kouzel a podobných efektů...