Page 1 of 2

Zbran

Posted: 13:34 03. Jan 2012
by Kopyto
Dal jsem si odbornost zamereni na zbran Falchion a pisou rozsah kritickych zraneni 18-20/x4 ale je to jen x2 tak chci poprosit o vyreseni problemu.!!

Re: Zbran

Posted: 13:41 03. Jan 2012
by Rejty
O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?

Re: Zbran

Posted: 13:44 03. Jan 2012
by Kopyto
Rejty wrote:O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
No o opraveni ve hre ...zbytecne jsem si dal odbornost na to co mi je ted na nic akorat to mate hrace.

Re: Zbran

Posted: 14:04 03. Jan 2012
by Rejty
Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...

Re: Zbran

Posted: 14:07 03. Jan 2012
by Zindo
Rejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Teda by jeden neřekl, jak takove prosté téma může pobavit :D

Re: Zbran

Posted: 14:09 03. Jan 2012
by -RoF-
Rejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Rejty, tahle chyba je už hooodně dlouho nahlášená a neopravená a pořád to hráče mate ;)

Re: Zbran

Posted: 14:09 03. Jan 2012
by Acros
Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)

Re: Zbran

Posted: 15:36 03. Jan 2012
by Kopyto
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto

Re: Zbran

Posted: 17:01 03. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Kopyto wrote:
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem case :roll:

Re: Zbran

Posted: 18:03 03. Jan 2012
by Shaman88
Oprava tlk:
http://leteckaposta.cz/607842940
Úprava popisku falchionu z 18-20/x4 na 18-20/x2

Doporučuju dát to pak na web.

Re: Zbran

Posted: 18:12 03. Jan 2012
by Shaman88
Mohl by si to někdo z těch co Falchion používaj stáhnout a napsat mi jestli to funguje?

Re: Zbran

Posted: 22:54 03. Jan 2012
by Kopyto
xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem case :roll:
No ty radsi neuvazuj

Re: Zbran

Posted: 22:58 03. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
:mrgreen: S timhle pristupem urcite dosahnes sveho :wink:

Re: Zbran

Posted: 23:02 03. Jan 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
:mrgreen: S timhle pristupem urcite dosahnes sveho :wink:
Je drsnej :lol: :roll:

Re: Zbran

Posted: 23:04 03. Jan 2012
by G-ladiator
4 příspěvky, z toho jedna pochybně napsaná prosba a dva útočné/urážlivé příspěvky. Fajnová bilance, jen tak dál :D