Zbran
Posted: 13:34 03. Jan 2012
Dal jsem si odbornost zamereni na zbran Falchion a pisou rozsah kritickych zraneni 18-20/x4 ale je to jen x2 tak chci poprosit o vyreseni problemu.!!
No o opraveni ve hre ...zbytecne jsem si dal odbornost na to co mi je ted na nic akorat to mate hrace.Rejty wrote:O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
Teda by jeden neřekl, jak takove prosté téma může pobavitRejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Rejty, tahle chyba je už hooodně dlouho nahlášená a neopravená a pořád to hráče mateRejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk totoAcros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem caseKopyto wrote:Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk totoAcros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky
No ty radsi neuvazujxxxMajkyxxx wrote:Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem caseKopyto wrote:Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk totoAcros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky
Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
Je drsnejxxxMajkyxxx wrote:Kopyto wrote:No ty radsi neuvazujS timhle pristupem urcite dosahnes sveho