Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí
Poník
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Poník
Odložila jsem poníka před vchodem do jeskyně. A ouha, když jsem vylezla poník nikde. Prostě není můj hezký poník nikde k nalezení. Jinak podotýkám, že lokace byla čistá. Můj dotaz zní jestli je chyba u mě nebo u poníka a jestli se s ním ještě někdy shledám 
Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí
Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí