Page 1 of 1

Poník

Posted: 10:03 21. Sep 2007
by Seth-Plzen
Odložila jsem poníka před vchodem do jeskyně. A ouha, když jsem vylezla poník nikde. Prostě není můj hezký poník nikde k nalezení. Jinak podotýkám, že lokace byla čistá. Můj dotaz zní jestli je chyba u mě nebo u poníka a jestli se s ním ještě někdy shledám :-)

Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí :-)

Posted: 19:16 22. Sep 2007
by Kiri
Ho mozna nekdo moh ukrast, nebo taky nejakej lump snist :D (pro priste)