Poník
Posted: 10:03 21. Sep 2007
Odložila jsem poníka před vchodem do jeskyně. A ouha, když jsem vylezla poník nikde. Prostě není můj hezký poník nikde k nalezení. Jinak podotýkám, že lokace byla čistá. Můj dotaz zní jestli je chyba u mě nebo u poníka a jestli se s ním ještě někdy shledám 
Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí
Edit: Po restartu jsem ponika našla vedle sebe. Naštěstí