Myslim, ze rec se spis o zamezeni zobrazovani stranky s postavama a jejich levelama pri logovani do hry. Tam se pise, ze se to zprovoznilo, ale ja nic takoveho rozhodne nemam a hru hraji. Takze co se stalo?
JA tu tapetu mam tim padem nikoho nevidim (vubec ne nejaky DM), nemluve ani o lvl...takze se podle toho i chovam....lepsi zivej straspytel, nezli mrtvej hrdina
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!