Page 1 of 1

Omezení metagame

Posted: 00:48 24. Sep 2007
by chlor
projížděje starý flejmy a diskuze o behani, RP a jinem jsem narazil na velmi zajimave tema, jehoz realizace mi vsak ponekud usla...

[url]http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?t=233&postdays=0&postorder=asc&start=0
[/url]

...bude to mit jeste nejakou dohru? :roll:

Re: Omezení metagame

Posted: 14:46 24. Sep 2007
by Bhaall

Posted: 16:30 24. Sep 2007
by Sylmael
Vacsina co sa ozvala bola stejne proti. Takze zamedzenie tellu, ci zakladanie party na dialku atd sa nechava tak ako to je.

Posted: 17:56 24. Sep 2007
by LDamian
Myslim, ze rec se spis o zamezeni zobrazovani stranky s postavama a jejich levelama pri logovani do hry. Tam se pise, ze se to zprovoznilo, ale ja nic takoveho rozhodne nemam a hru hraji. Takze co se stalo?

Posted: 18:08 24. Sep 2007
by Sylmael
Proste sa od toho nakoniec upustilo a neni to potrebne

Posted: 19:55 24. Sep 2007
by Kiri
JA tu tapetu mam tim padem nikoho nevidim (vubec ne nejaky DM), nemluve ani o lvl...takze se podle toho i chovam....lepsi zivej straspytel, nezli mrtvej hrdina :D