Page 1 of 1
Helma buguje na kapuci
Posted: 22:43 11. Feb 2012
by Absinthorix
Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhé

není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 00:43 12. Feb 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhé

není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 01:46 12. Feb 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhé

není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.
To jsem si chtěl pojistit u té nové helmice a prdlačky...

nezabralo
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 09:43 12. Feb 2012
by Ajax the Great
A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí

Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 14:51 12. Feb 2012
by Absinthorix
Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí

Takový předmět ti bude smazán no...
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 15:21 12. Feb 2012
by Ajax the Great
Absinthorix wrote:Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí

Takový předmět ti bude smazán no...
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 15:39 12. Feb 2012
by Krysak
Ajax the Great wrote:Absinthorix wrote:Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí

Takový předmět ti bude smazán no...
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Ani jedno není povolené.
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 10:33 13. Feb 2012
by kucik
Ajax the Great wrote:
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 16:13 13. Feb 2012
by Ajax the Great
kucik wrote:Ajax the Great wrote:
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 16:23 13. Feb 2012
by Nalkanar
kucik wrote:Ajax the Great wrote:
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.
No pokud to nosí někdo, kdo ty featy a sílu má, tak tam není moc rozdíl ne?
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 17:15 13. Feb 2012
by Derken-
A jakej je smysl toho featu, kdyz se da sehnat kapuce se stejnymi vlastnostmi jako ma helma?
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 17:17 13. Feb 2012
by Absinthorix
Ajax the Great wrote:
Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?
Ono to vzhledově měnit myslím nejde... to jen ten bug to "pokazí". Já to celou dobu hrál s tím, že to je helmice i když to tak nevypadalo a pořád to hvězdičkuju, že to je prostě hrnec, akorát omotanej hadrem.
Ovšem toto je zajímavá připomínka, to bych se pak nedivil.. někdo by si nechal udělat uberhrnec a ten pak nosil s nějakou postavičkou jinou. Ačkoliv mi přijde, že koupené tvrzené kapuce jsou co vlastností o něco výhodnější... nemají žádné postihy, narozdíl od kýblu který se jako kapuce jen tváří
Jinak souhlasím s Nalkem, jakej v tom je pro plecháče rozdíl?
Kromě toho, že to (dle mého názoru) pitomě vypadá...
Re: Helma buguje na kapuci
Posted: 17:35 22. Feb 2012
by Nalkanar
Jsem to trošku testil ty helmice a no - pokud u kovadlin nikdo neprasí s kapucí před vámi (jak říkala Braenn), tak vše funguje v pohodě (i na failovacím Jarrim).
Takže prosím vás lidi,
nestrkejte ty kapuce na kovadlinu, jak to vypadá, že?