Nevím nakolik je to chyba, či má neznalost (pokud druhé, omlouvám se za zbytečný topic), ale všiml jsem si že kouzlo Volnost pohybu vyvolaná NPC můj monk zvesela ignoruje a takto chráněné NPC si v klidu sráží..
Naposledy se mi to stalo u kočičího šamana v majáku.
Volnost pohybu
Volnost pohybu
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.
Re: Volnost pohybu
Kouzlo funguje proti efektům zpomalení, zapletení a paralýzy. Sražení není ani jedno z toho. Je to v pořádku.Czepulda wrote:Nevím nakolik je to chyba, či má neznalost (pokud druhé, omlouvám se za zbytečný topic), ale všiml jsem si že kouzlo Volnost pohybu vyvolaná NPC můj monk zvesela ignoruje a takto chráněné NPC si v klidu sráží..
Naposledy se mi to stalo u kočičího šamana v majáku.
.
Re: Volnost pohybu
Supr, to jsem nevěděl
Díky!
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.
Re: Volnost pohybu
Volnost pohybu nedává imunitu na sražení..
Edit: Nalk mě předběhl
Edit: Nalk mě předběhl
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.