Page 1 of 1

Volnost pohybu

Posted: 19:06 16. Apr 2012
by Czepulda
Nevím nakolik je to chyba, či má neznalost (pokud druhé, omlouvám se za zbytečný topic), ale všiml jsem si že kouzlo Volnost pohybu vyvolaná NPC můj monk zvesela ignoruje a takto chráněné NPC si v klidu sráží..

Naposledy se mi to stalo u kočičího šamana v majáku.

Re: Volnost pohybu

Posted: 19:12 16. Apr 2012
by Nalkanar
Czepulda wrote:Nevím nakolik je to chyba, či má neznalost (pokud druhé, omlouvám se za zbytečný topic), ale všiml jsem si že kouzlo Volnost pohybu vyvolaná NPC můj monk zvesela ignoruje a takto chráněné NPC si v klidu sráží..

Naposledy se mi to stalo u kočičího šamana v majáku.
Kouzlo funguje proti efektům zpomalení, zapletení a paralýzy. Sražení není ani jedno z toho. Je to v pořádku.

Re: Volnost pohybu

Posted: 19:13 16. Apr 2012
by Czepulda
Supr, to jsem nevěděl :) Díky!

Re: Volnost pohybu

Posted: 19:13 16. Apr 2012
by Derken-
Volnost pohybu nedává imunitu na sražení..

Edit: Nalk mě předběhl :)