Page 1 of 2

Neodstranitelné pasti

Posted: 20:54 04. Oct 2007
by Fidorka
Po předělání lokace mozkomorů nejdou sundat pasti z beden ... např. 40 proti 39 vyhodnocuje jako neúspěch :roll: :shock:

Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.

Re: Neodstranitelné pasti

Posted: 21:42 04. Oct 2007
by Fidorka
Takže ještě jedno testování neodstranitelných pastí ... neodstranil je ani DM ( Pepa ) !! :twisted:

Re: Neodstranitelné pasti

Posted: 21:44 04. Oct 2007
by Rejty
S pastma se tam nic nedelalo.

Posted: 22:37 04. Oct 2007
by Theo
A ja snimi nemnel nikdy problem ..

Re: Neodstranitelné pasti

Posted: 23:44 04. Oct 2007
by Sylmael
Fidorka wrote:Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Lol , mas to testovat s familiarom a ne s postavou. :P

Re: Neodstranitelné pasti

Posted: 13:37 05. Oct 2007
by Fidorka
Sylmael wrote:
Fidorka wrote:Edit. Bezva...tak odstranit nejdou , ale fungují... pokus skončil v podsvětí.
Lol , mas to testovat s familiarom a ne s postavou. :P

Když stojíš před hlavním mozkem a podíváš se na dveře tak druhá past z leva je VELMI smrtící plyn ! Takže přítelíček si šáhne ... a ty si hodíš výdrž smrt ... no a Nemes není válečník s výdrží přes 20... :cry:

Posted: 14:16 05. Oct 2007
by Theo
Tak si predstav, ze presne tak sem umrel a Rejtymu sem to rek, a take si predstav, ze odvtedy mi to nedela zadny problem - a to sem Mag.

Theo

Posted: 15:06 05. Oct 2007
by Zyga
Hh ten plyn vobcas malem sejme i me, kdy se to predelavalo?

Posted: 15:08 05. Oct 2007
by Rejty
Nic se nepredelavalo, uz sem to psal...

Posted: 15:37 05. Oct 2007
by kucik
Pamatuju se, ze tam pribyly ty hlasky popisujici prostredi a je tam trochu jinej spawn, ale i potom mi pasti sly normalne odstranit.

Posted: 18:10 05. Oct 2007
by Sylmael
Cairone aspon si mohol za ten cas urobit screenshot toho tvojho 40 vs dc 39. Btw to je asi tak ked si niekto mysli ze sam zdola vsetko. Riskoval si a otrcil kopyta. Neviem ci ta DM netahal z pekla a je mi to jedno.... ale ten screen je dokaz za 100 bodov nez akekolvek logy ci reci na forume.

Posted: 20:10 05. Oct 2007
by Fidorka
Utři si jedovaté sliny ... zase ses poprskal. :twisted:

Nevím čemu nerozumíš na oznámení " ani DM ji neodstranil " , z toho přeci je jasné že DM byl přítomen a chybu pastí zaznamenal. No ale jelikož někteří mají problém pochopit text... přidám tedy i obrázek.


Image

Posted: 20:50 05. Oct 2007
by Sylmael
No vidis ze sa to da. Hehe... a tie 3 modre hlasky to su na tu istu pascu ci postupne vsetky 3 pasce co tam vidno?

Posted: 21:38 05. Oct 2007
by chlor
Zyga wrote:Hh ten plyn vobcas malem sejme i me, kdy se to predelavalo?
hh, kdyz to sundá i zygovu mobilní kápézetku sejvů tak uz je co rict ;)

Posted: 21:48 05. Oct 2007
by Fidorka
Sylmael wrote:postupne vsetky 3 pasce co tam vidno?
Všechny tři , bráno z leva do prava...