Page 1 of 1

Bezdůvodný útok NPC

Posted: 14:45 26. Jul 2012
by zachy
Procházím kolem Hillských ruin, potkám tam hráče, pokecáme, Elfí hlídka byla přátelská. Jdu do Větrných vršků, vrátím se a elfí hlídka bezdůvodně zaútočí.

A nešlo o postavu Azhaela :mrgreen: .
Mohl bych poprosit nějaké DM o vytáhnutí z podsvětí moji postavu Hakunin?

Dál bych se chtěl zeptat, zda se něco podobného nestalo dalším hráčům druidů nebo hraničářů (u jiných povolání jsem s bezdůvodným útokem NPC neměl nikdy problémy).

EDIT: Děkuji DM Aulusovi za pomoc

Re: Bezdůvodný útok NPC

Posted: 14:55 26. Jul 2012
by Bahnak
V podtemnu zcela běžné - frakce tam blbnou jako na běžícím pásu, na povrchu málokdy, obvykle blbnou pouze zperzistentněné NPC protože mají zrovinka frakci která hapruje s jinou frakcí.
(tučňáci se nemají rádi)
Jinými slovy - stane se, každopádně vlastní povolání PC by na to nemělo mít vliv, jde pouze a jen o frakci.

Re: Bezdůvodný útok NPC

Posted: 15:37 26. Jul 2012
by D_E_K_A
Hm, ne nestalo. :o

Re: Bezdůvodný útok NPC

Posted: 15:13 30. Jul 2012
by Sobik
Teď se mi zabily dvě NPC v pevnosti a prej na sebe útočej NPC i v jinejch lokacích.

Re: Bezdůvodný útok NPC

Posted: 15:20 30. Jul 2012
by Aulus
Sobik wrote:Teď se mi zabily dvě NPC v pevnosti a prej na sebe útočej NPC i v jinejch lokacích.
Moje chyba. Překlikl jsem se, když mi Miell ukazovala hůlky, půjdu to zkusit napravit a pak asi přijde restart.

EDIT: Tímto se omlouvám za zbrklost všem, kterým jsem zkazil hru. :wink: