Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Shantee
Nováček
Posts: 26
Joined: 22:50 01. Feb 2008
Contact:

Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi

Post by Shantee »

Zdravím. Dnes jsem chtěla u NPC Obchodnice s hrnčířskými drobnostmi v Karathském svazu obchodníků prodat mnou vyrobené formičky. Jelikož u ní není nabídka prodávat přes inventář, zvolila jsem v dialogu 'Mám tady něco pro vás'. Ale kdeže, vychytralá obchodnice si formiček ani nevšimla a místo toho mi čmajzla craftové lektvary.
Ta obchodnice zrovna sháněla 28 skleněných lahví. Jak teď koukám, už shání jen 4..
Je v pořádku, že bere i plné lahve?
Důkaz přiložen níže :)
Image
Shantee
Nováček
Posts: 26
Joined: 22:50 01. Feb 2008
Contact:

Re: Výkup věcí u obchodnice s hrnčířskými drobnostmi

Post by Shantee »

Tak výše uvedená obchodnice vezme hráči plné flašky (lektvary) i když má hráč v inventáři prázdné flašky. Tím se to myslím řadí do bugů.
Oproti tomu NPC Kupec (který též vykupuje keramické výrobky), neakceptuje skleněné ampule, když je má zrovna v poptávce.
Pokud už se to tady řešilo, omlouvám se, ale nenašla jsem.
Locked