Padlá bojovnice

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Padlá bojovnice

Post by FroziKk »

Tak.. výše zmíněná bojovnice dokázala, že si svůj titul "padlá" zaslouží se vším všudy.

Po promlácení se k místu, kde by měla postávat, jsme bohužel (bohudík) mimo pár npc našli jen její pozůstatky. Pravděpodobně se tam nějak melou frakce a tak si služebníci vesele zabíjejí svojí šéfku (soudím podle toho, že jeden z poslů smrti poblíž byl zraněnej než jsme se do něj pustili). Možná by to stálo za opravu, pokud je v tom vážně tohle, ačkoliv myslím, že jí už nevyužiju.. jednou mi to pekelný místo stačilo :P .

EDIT: A teda asi by se hodilo - Zapomenutý chrám : čtvrtý patro.
Locked