Page 1 of 1

Padlá bojovnice

Posted: 22:43 13. Sep 2012
by FroziKk
Tak.. výše zmíněná bojovnice dokázala, že si svůj titul "padlá" zaslouží se vším všudy.

Po promlácení se k místu, kde by měla postávat, jsme bohužel (bohudík) mimo pár npc našli jen její pozůstatky. Pravděpodobně se tam nějak melou frakce a tak si služebníci vesele zabíjejí svojí šéfku (soudím podle toho, že jeden z poslů smrti poblíž byl zraněnej než jsme se do něj pustili). Možná by to stálo za opravu, pokud je v tom vážně tohle, ačkoliv myslím, že jí už nevyužiju.. jednou mi to pekelný místo stačilo :P .

EDIT: A teda asi by se hodilo - Zapomenutý chrám : čtvrtý patro.