Page 1 of 1

Smrt

Posted: 21:14 07. Oct 2007
by Seth-Plzen
Asi možná někoho naštvu, ale zkušenosti za smrt se odečítají jinak než je napsáno na fóru. Při oživení v chrámu jsem přišel jenom o 1% zkušeností, na fóru je napsáno, že bych měl přijít o 2%. Teda nemůžu moc nadávat, páč jsem díky tomu nepřišel o level :-). Tak jenom kdyžtak opravte info na fóru, že je to jenom jedno procento.

Posted: 22:58 07. Oct 2007
by pepa48
myslim ze 1% je spravne... pri oziveni v chramu nebo kouzlem vzkriseni 1%, oziv mrtveho 3% a prechod pres pana podsveti 6% pokud se nemylim

Posted: 23:01 07. Oct 2007
by Seth-Plzen
pepa48 wrote:myslim ze 1% je spravne... pri oziveni v chramu nebo kouzlem vzkriseni 1%, oziv mrtveho 3% a prechod pres pana podsveti 6% pokud se nemylim
Tak to jenom změnte na fóru, tam je 6%, 4% a 2%.