Vzkaz

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Vzkaz

Post by Lord_Berserk »

*na vratech vod Karatskych Staji je vlcim tesakem pripichnut vzkaz psanej uhlem*

Zdravim pane vod staji.
Nedavno sem si u vas koupil mensiho strakatyho kone, abych mel krky svejch nepratel v urovni mece. Ten kun je ale nakej slabej a kdyz ho osedlam ani se nehne...je jak mezek. Proto ho chci u vas vymenit za velkyho silnyho strakace - zbytek doplatim.

Predem mas muj dik !!!

Dnes se stavim ...BERSERK (zrzavej barbar)


*cervena kanka vod krve*

// dneska budu ON priblizne 16-19.30h :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Locked