Page 1 of 1

Vzkaz

Posted: 14:17 08. Oct 2007
by Lord_Berserk
*na vratech vod Karatskych Staji je vlcim tesakem pripichnut vzkaz psanej uhlem*

Zdravim pane vod staji.
Nedavno sem si u vas koupil mensiho strakatyho kone, abych mel krky svejch nepratel v urovni mece. Ten kun je ale nakej slabej a kdyz ho osedlam ani se nehne...je jak mezek. Proto ho chci u vas vymenit za velkyho silnyho strakace - zbytek doplatim.

Predem mas muj dik !!!

Dnes se stavim ...BERSERK (zrzavej barbar)


*cervena kanka vod krve*

// dneska budu ON priblizne 16-19.30h :twisted: