Page 1 of 1

Nová guilda ?

Posted: 23:34 25. Nov 2012
by artaxas
Jelikož mi zde chybí spolek armády, rozhodl jsem se navrhnout řešení jak jej obnovit. V součastných podmínkách to není příliš jednoduché a časově náročné, proto zakládám tento topic, abych se dověděl, jestli má cenu vůbec něco rozjíždět ve hře.
Můj návrh řešení spolku armády je zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=165 .
Taky využívám toho že dle Ic novinek je válka s podtemnem na spadnutí a vojenské uskupení, které by snad mohlo někdy spadat pod Karatu má šanci právě této době ukázat, že se bude Karatě hodit.

Dle počtu hráčů, kteří by měli zájem o uskupení, které by si zpočátku jen určilo přesné cíle, velitele a jiné náležitosti spolku bychom postupovali dále. Pokud se alespon 4 hráči vyjádří že by měli zájem, dohodneme se na hru a sehrajem vše náležitě IC.

Takže nechť se zde prosím vyjádří hráči, kteří by měli zájem.

ACC forum, ACC hra, jméno postavy

Dík artx

Re: Nová guilda ?

Posted: 23:42 25. Nov 2012
by J.F.Payne
Aj aj aj...
Však uskupení, které hledáš, už dávno existuje (a nemyslím paladiny!). Buď víc ve hře, poptej se...

Re: Nová guilda ?

Posted: 23:47 25. Nov 2012
by Nalkanar
A pokud máš problém, že to vede někdo jiný, tak to ber jako výzvu. Vezmeš postavu, tu tam vypracuješ a pokusíš se převzít velení, vyházet nevyhovující, udržet ty vyhovující a vést to dle své představy.

Re: Nová guilda ?

Posted: 00:31 26. Nov 2012
by Prasokralik
Paladiny nezminujte, všichni vědí jak to s nima je! Ale já mám důkazy!