Nová guilda ?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Nová guilda ?

Post by artaxas »

Jelikož mi zde chybí spolek armády, rozhodl jsem se navrhnout řešení jak jej obnovit. V součastných podmínkách to není příliš jednoduché a časově náročné, proto zakládám tento topic, abych se dověděl, jestli má cenu vůbec něco rozjíždět ve hře.
Můj návrh řešení spolku armády je zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=165 .
Taky využívám toho že dle Ic novinek je válka s podtemnem na spadnutí a vojenské uskupení, které by snad mohlo někdy spadat pod Karatu má šanci právě této době ukázat, že se bude Karatě hodit.

Dle počtu hráčů, kteří by měli zájem o uskupení, které by si zpočátku jen určilo přesné cíle, velitele a jiné náležitosti spolku bychom postupovali dále. Pokud se alespon 4 hráči vyjádří že by měli zájem, dohodneme se na hru a sehrajem vše náležitě IC.

Takže nechť se zde prosím vyjádří hráči, kteří by měli zájem.

ACC forum, ACC hra, jméno postavy

Dík artx
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Nová guilda ?

Post by J.F.Payne »

Aj aj aj...
Však uskupení, které hledáš, už dávno existuje (a nemyslím paladiny!). Buď víc ve hře, poptej se...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nová guilda ?

Post by Nalkanar »

A pokud máš problém, že to vede někdo jiný, tak to ber jako výzvu. Vezmeš postavu, tu tam vypracuješ a pokusíš se převzít velení, vyházet nevyhovující, udržet ty vyhovující a vést to dle své představy.
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Nová guilda ?

Post by Prasokralik »

Paladiny nezminujte, všichni vědí jak to s nima je! Ale já mám důkazy!
Attachments
protekcee.jpg
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked