Připojení k serveru vypršelo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Dandrin-Steel
Nováček
Posts: 2
Joined: 23:20 26. Dec 2012

Připojení k serveru vypršelo

Post by Dandrin-Steel »

Dobrý den,
snažil jsem se připojit dle návodu na www stránkách thalie do hry.
Mám stažené vše potřebné, hru patchnutou,cepy atd.
Účet ve hře stejný jako pod kterým jsem se zaregistroval.
Věřejný klíč jsem si vygeneroval, ale stále mi to píše pří připojení do hry po chvíli connection lost nevíte co s tím.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by sendys »

Dandrin-Steel wrote:Dobrý den,
snažil jsem se připojit dle návodu na www stránkách thalie do hry.
Mám stažené vše potřebné, hru patchnutou,cepy atd.
Účet ve hře stejný jako pod kterým jsem se zaregistroval.
Věřejný klíč jsem si vygeneroval, ale stále mi to píše pří připojení do hry po chvíli connection lost nevíte co s tím.
skus si udelat jeste jendou kliče pokud to nepomuze je moznost ze si se prepsal v hesle nebo nicku :)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Amber »

Dandrin-Steel wrote:Dobrý den,
snažil jsem se připojit dle návodu na www stránkách thalie do hry.
Mám stažené vše potřebné, hru patchnutou,cepy atd.
Účet ve hře stejný jako pod kterým jsem se zaregistroval.
Věřejný klíč jsem si vygeneroval, ale stále mi to píše pří připojení do hry po chvíli connection lost nevíte co s tím.
Stále nefunguje?
Zkus si projít dřívější příspěvky tady na fóru, třeba někdo řešil obdobný problém a našel řešení už dřív... :wink:
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Taita
Nováček
Posts: 4
Joined: 11:35 30. Jul 2009
Location: Slovensko

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Taita »

Zdravim,

nechcem zbytocne otvarat novy topic nakolko mam rovnaky problem ako Dandrin. Haky, cestinu, cep som postahoval no server mi po chvilke connectovania oznami connection timeout a tym to konci. Skusal som sa pripojit na kandelabriu alebo equilibriu a tam mi to funguje v pohode.

Nwn mam original z gog.com no pri uvodnej registracii mi to oznamilo ze sa kluc uz pouziva. Preto som poziadal support gog.com o vygenerovanie noveho unikatneho s ktorym som sa uz bezproblemovo zaregistroval. IP mam aktualnu... no, netusim v com je problem. Snad to ozrejmia nejake logy zo strany serveru.

Dakujem za pomoc.
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by klobouk »

Předem omluva za polopatičnost.

1. Nové klíče máš vyplněné v nwncdkey.ini?
2. Na svém webovém účtu máš vyplněn thalijský klíč generovaný thalijskou utilitou, která je ke stažení v bodě tři zde?
3. Ve svém webovém účtu si zaškrtni "Nechci ve hre kontrolovat moji IP adresu" (až to rozfunguješ, klidně si to pro větší bezpečnost povol).
4. Nwn účet se s webovým účtem shoduje (velká, malá písmena, mezery, cokoliv, prostě ctrl+c, ctrl+v).

Logy se prozkoumají po vystřízlivění (několik dní).
Taita
Nováček
Posts: 4
Joined: 11:35 30. Jul 2009
Location: Slovensko

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Taita »

To je v poriadku, chyba moze byt aj v drobnosti

1. z GOG.com mi poslal support hned cele nwncdkey.ini ktore som len vlozil do adresara a prepisal stary subor. (Kontroloval som ho a je rovnaky, az na cdkey samozrejme)
2. Ano, vygeneroval som ho s tou utilitkou a aj som skontroloval ci sa vygenerovany string zhoduje s concatnutymi stlpcami v cdkey... vsetko je ok.
3. To som samozrejme tiez zaskrtol.
4. Tu som si daval tiez pozor. Prihlasovacie meno uctu mam vsade Taita, takze tam moc nie je co skazit.

Vsetko co mi napadlo som poskusal, mate niekto nejaky napad co by to mohlo byt?
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Amber »

Stále nevyřešeno?
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Dandrin-Steel
Nováček
Posts: 2
Joined: 23:20 26. Dec 2012

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Dandrin-Steel »

Ja na to stale neprisel..
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Amber »

Sama těžko poradím, ale pokud někdo jiný nepřijde sám od sebe s nápadem na řešení, nezbude asi nic jiného než psát přímo PM kucikovi. ;)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Taita
Nováček
Posts: 4
Joined: 11:35 30. Jul 2009
Location: Slovensko

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Taita »

Ja uz zial viac neviem skusit. Niekto musi pozriet logy zo servru a povedat nam preco nas to nepusta. Nechcel som ale zbytocne duplicitne pisat aj kucikovi, hlavne nie cez sviatky ked sa urcite bavi, ale dnes mu uz napisem a uvidime :)
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Amber »

Hodně štěstí. ;)
Dejte sem třeba vědět, až zjistíte, kde byla chyba, kdyby měl někdo v budoucnu stejný problém...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by sendys »

Amber wrote:Hodně štěstí. ;)
Dejte sem třeba vědět, až zjistíte, kde byla chyba, kdyby měl někdo v budoucnu stejný problém...
on je ten problem řešen někde na foru jen nevim přesně kde a nemužu to najít
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &sk=t&sd=a
tady
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Taita
Nováček
Posts: 4
Joined: 11:35 30. Jul 2009
Location: Slovensko

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Taita »

Ten cd-key som skusil vygenerovat s oboma utilitkami. Oba stringy ktore z nich dostanem su identicke. Kontroloval som medzery na zaciatku, na konci ale vsetko vypada byt ok. Nemam v stringu ani pomlcky. Schvalne som si zmenil v ini cdkey (zamenil som pismenko) a hned mi nwn vypisovalo nieco ohladom nekorektneho cdkey takze tym sa hadam vylucuje aj moznost ze by som mal cdkey v nespravnom formate v ini.

Edit: Skusil som to teraz na Kandelabrii a ide mi to bez problemov. Tam je sice iny keygen ale kto vie... mozno tato info niecomu pomoze
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by sendys »

Taita wrote:Ten cd-key som skusil vygenerovat s oboma utilitkami. Oba stringy ktore z nich dostanem su identicke. Kontroloval som medzery na zaciatku, na konci ale vsetko vypada byt ok. Nemam v stringu ani pomlcky. Schvalne som si zmenil v ini cdkey (zamenil som pismenko) a hned mi nwn vypisovalo nieco ohladom nekorektneho cdkey takze tym sa hadam vylucuje aj moznost ze by som mal cdkey v nespravnom formate v ini.

Edit: Skusil som to teraz na Kandelabrii a ide mi to bez problemov. Tam je sice iny keygen ale kto vie... mozno tato info niecomu pomoze
holt v tom pripade je potreba pockat na kucika a nebo rejtyho aby se na to podivali
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
User avatar
Terbee
Obyvatel
Posts: 108
Joined: 18:33 17. Jan 2011

Re: Připojení k serveru vypršelo

Post by Terbee »

acc terbee64, přišla jsem o své staré klíče, tak jsem si vygenerovala nové a těm se zřejmě nechce -.-
"Lidé jsou ve tmě a nevědí, jak dál,
já měl jsem lampičku, v ní plamínek plál,
teď zhasl: já dlaň tvou hledám,
co chci? jen nebýt ve tmě sám."


"I'm not scare of dying I just don't want to!"
Robbie Williams, Come Undone
Locked