Potkáme se?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
animelenik
Nováček
Posts: 1
Joined: 16:55 04. Jul 2013

Potkáme se?

Post by animelenik »

Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Potkáme se?

Post by Shaman88 »

animelenik wrote:Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(
Nastavení postavy nemá žádný vliv na to kde se ve světě objevíš. (resp. akorát musíš rozlišovat rasy povrchu a podtemna - což jsou 2 opačné frakce, podtemňácké rasy mají startovní místa pod povrchem) Jinak se v rámci frakce vybírá startovní lokace v rámci dotvoření postavy.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Potkáme se?

Post by kucik »

animelenik wrote:Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(
Tim myslis, ze jste nezacinali na stejnem startovnim miste? Startovni misto vybiras po prvnim loginu do hry u kostrouna.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked