Page 1 of 1

Potkáme se?

Posted: 16:59 04. Jul 2013
by animelenik
Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(

Re: Potkáme se?

Posted: 17:01 04. Jul 2013
by Shaman88
animelenik wrote:Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(
Nastavení postavy nemá žádný vliv na to kde se ve světě objevíš. (resp. akorát musíš rozlišovat rasy povrchu a podtemna - což jsou 2 opačné frakce, podtemňácké rasy mají startovní místa pod povrchem) Jinak se v rámci frakce vybírá startovní lokace v rámci dotvoření postavy.

Re: Potkáme se?

Posted: 18:25 04. Jul 2013
by kucik
animelenik wrote:Mám otázku - když si chce víc lidí vytvořit postavu, aby se ve hře potkali? Zkoušela jsem s kámošem nastavit vše stejně a přesto jsme se nesetkali... :(
Tim myslis, ze jste nezacinali na stejnem startovnim miste? Startovni misto vybiras po prvnim loginu do hry u kostrouna.