Page 1 of 3
Středověké Krčmy
Posted: 20:38 01. Sep 2013
by Uradin
zdarec tento víkend sem zažil opravdu skvělou večeři
http://www.krcmadetenice.cz/fotogalerie ... veka-krcma
chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas taky občas navštivil podobný podnik a kdyžtak bysme mohli někdy v budoucnu uskutečnit sraz přímo v jednom z těchto hostinců v ČR.
PS: to co sem zažil tam(hlavně ty středověké hlášky jako kofola-čertovo chcaní) bych na 100% uvital ve hře

Re: Středověké Krčmy
Posted: 20:45 01. Sep 2013
by Barbar321
Uradin wrote:zdarec tento víkend sem zažil opravdu skvělou večeři
http://www.krcmadetenice.cz/fotogalerie ... veka-krcma
chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas taky občas navštivil podobný podnik a kdyžtak bysme mohli někdy v budoucnu uskutečnit sraz přímo v jednom z těchto hostinců v ČR.
PS: to co sem zažil tam(hlavně ty středověké hlášky jako kofola-čertovo chcaní) bych na 100% uvital ve hře

Co mi tak říkala kamarádka, tak je jedna i v Písku. Prý na to nebyla vůbec připravená a dost dlouhou dobu to rozdejchávala

Re: Středověké Krčmy
Posted: 21:02 01. Sep 2013
by Nalkanar
Jedna je v Brně, ale taky jsem nebyl, jen kamarád tam kdysi nakoukl.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 21:02 01. Sep 2013
by radekdnb
My jsme zase byli někde u Prahy, mysleli jsme, že to bude poklidná rodinná večeře...ale když pak příšla ,,šenkýřka,, a zeptala se nás....cituji....Co budete žrát?? Tak jsme docela koukali

, ale nejlepší na tom bylo to, že byla oblíklá docela dost vyzívavě, pak tancovala na stole v takovej dobrej minisukýnce takže Já a otčisko jsme se měli na co koukat

....žádný příbory nic, hezky rukama

, ale bylo to fakt peckové a příjemnej zážitek, rád na to vzpomínám

Re: Středověké Krčmy
Posted: 02:41 02. Sep 2013
by J.F.Payne
No, škoda, že je to cirkus a se středověkým stolováním to nemá nic společného.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 09:47 02. Sep 2013
by Bahnak
Rozhodl jsem se nebýt negativní, tak se jen prostě akce v takovéto "krčmě" nezúčastním...
Re: Středověké Krčmy
Posted: 09:51 02. Sep 2013
by Radim
Doporučuji navštívit jakoukoliv.Byl jsem také v Dětenicích a nemůžu tomu nic vytknout.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 13:55 13. Sep 2013
by kucik
V Dětenicich jsem to jen viděl zvenku a usoudil jsem, že tohle prostě není pro mě. Fronta luxusních aut venku a skrz okna rachot jak z diskotéky.
Ještě tak bych možná doporučil hospodů U Švábů (staré město) což je taková normální hospoda (na cenové poměry centra prahy), kde holky tancujou s ohňem. A z těch co znám vim, že to uměj.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 14:33 13. Sep 2013
by skarbi
Navštívil jsem tu v Písku a ač nejsem odborník přes stolování ve středověku, tak mi to přišlo takové ... až moc. Asi na takové věci nejsem, i když k historii vztah mám. Co se týče hezkých (staře vypadajících) prostředí, mám rád v Plzni Staroboleveckou hospůdku. I když toho, kdo vymyslel uvnitř tu zelenou a žlutou barvu na "nahozených" částech stěn, bych nechal zavřít.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 16:54 15. Sep 2013
by J.F.Payne
Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:
http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Re: Středověké Krčmy
Posted: 16:58 15. Sep 2013
by klobouk
Udělal bych tam pokusný středeční sraz.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 18:02 15. Sep 2013
by Krysak
J.F.Payne wrote:Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:
http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Diky za zajimavý tip, až někdy budu v Praze nakouknu.
Za sebe, Dětienice - přišli jsme, otevřeli dveře, byl tam kravál jak hrom, otočili jsme se a odešli. Ceny, které jsem videl za výlohou, mi ještě teď způsobují arytmii.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 03:33 16. Sep 2013
by Uradin
ježiš marja vy jste ale fajnovky toto

ja taky nesnaším hluk a vše okolo diskotech a koncertů ale tak přetrpěl sem ten hluk a když si na to zvykneš časem ti přijde že jsi fakt ve středověku. vy byste radi obdivovali krásy ale když přijde na něco nepříjemného co je toho současti tak to hned pryč? *jen kroutí hlavou* jinak ohledně stolování pochybuju že v putykách byl lid nějak vychovaný žralo se buď rukama nebo max dřevěnýma přiborama jo a to už ale byl luxus. no holt tam to berou víc extreměji
Re: Středověké Krčmy
Posted: 05:38 16. Sep 2013
by Shaman88
Krysak wrote:
Za sebe, Dětienice - přišli jsme, otevřeli dveře, byl tam kravál jak hrom, otočili jsme se a odešli. Ceny, které jsem videl za výlohou, mi ještě teď způsobují arytmii.
Mám zhruba stejné zkušenosti. Všude kde jsem byl mě po pár minutách odradil ceník.
Re: Středověké Krčmy
Posted: 08:15 16. Sep 2013
by kokosak
J.F.Payne wrote:Vzpomněl jsem si na středověkou krčmu Anno Domini 1471 v Praze kousek od Míráku, kde bysme teoreticky mohli udlěat i sraz. Většinou tam nic neruší, v rámci možností je to tam příjemně dobové, a nechovají se tam tak idiotsky jako v Dětenicích:
http://www.krcmapraha.cz/uvod.html
Jo, tam to nemaj špatný. Účinkující nevlezlí, strava slušná, ale už si nevzpomenu, kolik za návštěvu chtěj - vzhledem k tomu, že na srazu brbláte u piva za 30 kč, neviděl bych to na standardní místo pro středeční sraz
