Page 1 of 1

Půlork

Posted: 21:47 05. Sep 2013
by tipek
Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20

Re: Půlork

Posted: 08:55 06. Sep 2013
by Puxina
tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?

Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335

Re: Půlork

Posted: 10:36 06. Sep 2013
by tipek
Puxina wrote:
tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2

Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?

Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335

Aha..myslel jsem, že je to ještě k tomu...díky za vysvětlení..
Díval, díval....a pokud nejsem jelito, tak "těžký palcát 2k10/2k10 a rozsah 20 násobitel 2"... :)

Re: Půlork

Posted: 18:32 06. Sep 2013
by Shaman88
Zbraně na foru v mechanice budou ještě dnes opraveny.