Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2
Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Půlork
Re: Půlork
Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2
Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Půlork
Puxina wrote:Protože mu to přidalo sílu už v základu při tvoření postavy, ne?tipek wrote:Když zadám severského orka "nordic", nepřidá mi to sílu +2
Strašlivý palcát má mít rozsach kritického 20, teď má 19-20
Jinak ohledně té zbraně, díval ses sem? http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 35#p195335
Aha..myslel jsem, že je to ještě k tomu...díky za vysvětlení..
Díval, díval....a pokud nejsem jelito, tak "těžký palcát 2k10/2k10 a rozsah 20 násobitel 2"...
Re: Půlork
Zbraně na foru v mechanice budou ještě dnes opraveny.