Pád hry ve startovních lokacích
Posted: 18:05 25. Nov 2013
Pokud mi spadla hra a postava byla stále ve startovních lokacích (dřív než ji avatar vypustil do světa), doplňovalo se jí její jmění na 3100 grešlí, i když si předtím už něco nakoupila.
Nevím jestli toto funguje i když se hráč úmyslně odlogne nebo jestli to bylo způsobeno nějakou náhodou.
Nevím jestli toto funguje i když se hráč úmyslně odlogne nebo jestli to bylo způsobeno nějakou náhodou.