Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Lékárny
Posted: 14:12 27. Nov 2013
by karolina
"Obyčejný obvaz" můžu vyléčit kohokoliv
"Obvaz s meduňkou" léčím jen sama sebe ať dělám co dělám
ostatní se mi moc zkoušet nechce, je to dost drahé.
Re: Lékárny
Posted: 17:16 27. Nov 2013
by Rejty
Musíš napsat, kde jsi jej koupila (název lokace + NPC).
Re: Lékárny
Posted: 17:39 27. Nov 2013
by karolina
Karatha -střední město
Adriana, Juanina kněžka
Re: Lékárny
Posted: 01:02 28. Nov 2013
by Nalkanar
Stejné místo, obyčejný obvaz, nejde na jiné cíle.
Re: Lékárny
Posted: 01:04 28. Nov 2013
by karolina
Prý byla nahrána oprava při ranním restartu, takže nefungují jen ty staré zakoupené obvazy,u těch nových už lze na cíl .
Re: Lékárny
Posted: 14:02 28. Nov 2013
by Radim
Neznám nastavení lékaren, ale při -1 hp se mi vypsalo toto a poslalo mě to do podsvětí. Dostal jsem předtím melfův kyselinový šíp nějak tak se ten spell jmenuje, má dvojí zranění tak jestli to nemohlo být tím, ale v jednom kole to je nemožné.
Re: Lékárny
Posted: 17:48 28. Nov 2013
by karolina
Radim wrote:Neznám nastavení lékaren, ale při -1 hp se mi vypsalo toto a poslalo mě to do podsvětí. Dostal jsem předtím melfův kyselinový šíp nějak tak se ten spell jmenuje, má dvojí zranění tak jestli to nemohlo být tím, ale v jednom kole to je nemožné.
lekárna.jpg
Mám podezření, že je něco špatně s léčením umírajících.. Včera jsem na ležícího Diema dala vyleč lehká zranění a v tu chvíli dostal doraz a podsvětí.
Re: Lékárny
Posted: 02:11 06. Dec 2013
by Nalkanar
Lékárny dnes odpoledne kupované u Adriany zase léčí jenom mě.
Re: Lékárny
Posted: 02:19 06. Dec 2013
by Shaman88
Nalkanar wrote:Lékárny dnes odpoledne kupované u Adriany zase léčí jenom mě.
Vím o tom, úprava bude zřejmě zítra.
Re: Lékárny
Posted: 02:21 06. Dec 2013
by Nalkanar
Shaman88 wrote:Nalkanar wrote:Lékárny dnes odpoledne kupované u Adriany zase léčí jenom mě.
Vím o tom, úprava bude zřejmě zítra.
Cajk, nebyl jsem si jist, jestli to vlastně někdo dal přímo do chyb.
Re: Lékárny
Posted: 23:03 06. Dec 2013
by Bahnak
Shaman88 wrote:Nalkanar wrote:Lékárny dnes odpoledne kupované u Adriany zase léčí jenom mě.
Vím o tom, úprava bude zřejmě zítra.
Tady jsem to přehlídl, ok, díky šamane.
Re: Lékárny
Posted: 13:29 07. Dec 2013
by Shaman88
Termíny bych neměl nahazovat, nemám ted moc času, na minimálně týden kromě absolutní nutnosti nic neopravuju, musím si dodělat projekty do školy.
Re: Lékárny
Posted: 13:49 08. Dec 2013
by Dark_Sidius
Lékárny zakoupené ve startovním obchodě jdou použít jen na sebe, ne na spolubojovníky.