VYŘEŠENO: Časové xp

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

VYŘEŠENO: Časové xp

Post by Jonny »

Nějak se mi zadrhávají časové xp. Hned po logu mi to jednou až dvakrát hodí 28 xp, ale potom už ani ťuk. XP za NPC a za nové oblasti normálně padají. Zkoušel jsem založit další postavu se stejným výsledkem. Při vytvoření postavy jsem skillpointy nikam nedával a aktivitu s postavou vyvíjím doufám přiměřenou. Uniká mi něco?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Časové xp

Post by Nalkanar »

A píšeš něco? Hvězdičkuješ aspoň?
.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Časové xp

Post by J.F.Payne »

Mně se dneska taky zastavil tok časových XP, zhruba na 25 minut. Normálně jsem při tom za postavu mluvil, hvězdičkoval a tak. Pak zas začaly téct.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Časové xp

Post by Goran »

To se mi také stalo. Zatím jsem nenašel klíč k těmto problémům, ale na různých místech a při různých situacích se mi na nějakou dobu pozastavoval tok časovek.
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Časové xp

Post by Jonny »

No spíš jsem chodil Karathou a okolím, občas si početl popisek u nějaké věci, otevřel nějakou bránu, zabil jednu zmiji :) . Jestli je to vázaný jenom na mluvení, tak to by musely bejt hrozný hvězdičkový orgie, aby se ty xp nezastavovaly. Hlavně přestanou vždycky padat hned po logu, po tom, co se 1x - 2x objeví v logu, že jsem je dostal.
Locked