No, upřímně, monka jsem hrál na Thalii několik let a to ze dvou důvodů:Shaman88 wrote: Co je víc, mnich jako nyní, nebo mnich který lze dát do dualclassu ale bez rychlosti?
1) rychlost
2) imka na mysl (ne až tak potřeba)
Nevýhody byly:
třeba: všechny monstra lepší hodně HP a redukce, monk, low dmg
Proč hned rušit rychlost a nenechat to na těch 3% místo 10%? To se mi zdálo rozumné (teda moc přistřižené, ale pořád jsem to chápal). K monkovi rychlost patří, je to smybol ovládnutí těla... a Radši bych mu nechal monoclass, než ho zpomalit a nechat ho nakombinovat s jiným povoláním.
Jen proto, že si to ROF přál?