Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 20:47 01. Dec 2013
by DarkKnight
ahoj .. už dlouho se potácím s problémem s načítáním lokací a to konkrétně : Karatha-Střední město,Karatha-Dolní město,Karatha-Horní město..
načítaní těchto lokací mi trvá fakt opravdu dlouho (s ostatníma není problém) a většinou načítaní těch lokací končí hláškou Časový limit vypršel Byl jsi odpojen se serveru... Neporadil by mi někdo co stím ?? opravdu mam problem jen stěma třema ... vše jede jak má lagy nemam atd... když se mi to povede načíst ...

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 21:51 01. Dec 2013
by Aulus
DarkKnight wrote:ahoj .. už dlouho se potácím s problémem s načítáním lokací a to konkrétně : Karatha-Střední město,Karatha-Dolní město,Karatha-Horní město..
načítaní těchto lokací mi trvá fakt opravdu dlouho (s ostatníma není problém) a většinou načítaní těch lokací končí hláškou Časový limit vypršel Byl jsi odpojen se serveru... Neporadil by mi někdo co stím ?? opravdu mam problem jen stěma třema ... vše jede jak má lagy nemam atd... když se mi to povede načíst ...
Sniž si grafiku na minimum. :wink:

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 21:53 01. Dec 2013
by DarkKnight
Aulus wrote:
DarkKnight wrote:ahoj .. už dlouho se potácím s problémem s načítáním lokací a to konkrétně : Karatha-Střední město,Karatha-Dolní město,Karatha-Horní město..
načítaní těchto lokací mi trvá fakt opravdu dlouho (s ostatníma není problém) a většinou načítaní těch lokací končí hláškou Časový limit vypršel Byl jsi odpojen se serveru... Neporadil by mi někdo co stím ?? opravdu mam problem jen stěma třema ... vše jede jak má lagy nemam atd... když se mi to povede načíst ...
Sniž si grafiku na minimum. :wink:
nepomohlo .. skusil se snad už vše

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 22:04 01. Dec 2013
by Alquist
Osobně si myslím že je to buď pomalým připojením a nebo množstvím placeablů v lokacích.

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 22:06 01. Dec 2013
by DarkKnight
Alquist wrote:Osobně si myslím že je to buď pomalým připojením a nebo množstvím placeablů v lokacích.
net mam od upc 120mbi/s

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 22:07 01. Dec 2013
by soul1
DarkKnight wrote:
Alquist wrote:Osobně si myslím že je to buď pomalým připojením a nebo množstvím placeablů v lokacích.
net mam od upc 120mbi/s
najdi si na netu nějake přeměřeni a zjisti jestli maš važně takovej net... UPC posledni dobou nefunguje jak ma

Re: Lokace Karatha Střed Horní dolní město

Posted: 23:18 01. Dec 2013
by kucik
DarkKnight wrote:
Alquist wrote:Osobně si myslím že je to buď pomalým připojením a nebo množstvím placeablů v lokacích.
net mam od upc 120mbi/s
http://www.speedtest.net/
Rekni jakou rychlost ti to dava. O 120mbitech skrz bezny routery dost pochybuju.