Page 1 of 17

Černokněžník

Posted: 21:46 01. Dec 2013
by mandos
Nevím jestli je to chyba nebo záměř protože třeba v NWN2 to tak nefunguje, nicméně zbraně nablízko ovlivňujou ranged touch attack - nebo teda alespoň když držím nůž na stahování kůží tak mi to dává těch -3 na ranged touch attack s eldritch blastem

Re: Černkoněžník

Posted: 22:00 01. Dec 2013
by Krysak
mandos wrote:Nevím jestli je to chyba nebo záměř protože třeba v NWN2 to tak nefunguje, nicméně zbraně nablízko ovlivňujou ranged touch attack - nebo teda alespoň když držím nůž na stahování kůží tak mi to dává těch -3 na ranged touch attack s eldritch blastem
Hele hral by jsi fotbal s koulí na noze? Podle mne je to zcela v pořádku, když budes mit v ruce skolní katovku a v druhé meloun, taky někomu dáš blbě pravý hák....

Omlouvam se, že supluji GM, ale podle mne by se logicke veci neměl řešit:).

Re: Černkoněžník

Posted: 22:03 01. Dec 2013
by G-ladiator
Logický by v případě, který popisuješ, nějaký postih závisející na velikosti předmětu, co držíš v ruce. Mandos poukazuje na to, že se postih, který má držená zbraň, aplikuje na útok dotekem na dálku.
To znamená, že kdyby držel -10 dýku, dostane větší postih, než s nožem na stahování, který je přibližně stejně veliký, což moc logické není.

A dá se očekávat, že to funguje i opačně - tedy, že zbraň s bonusem tento bonus poskytne útoku na dálku.

Re: Černkoněžník

Posted: 22:11 01. Dec 2013
by Krysak
uprimne nějaká vili hulka by klidne bonus davat mohla:)

Re: Černkoněžník

Posted: 22:16 01. Dec 2013
by G-ladiator
Ano, ale od palcátu by to asi už bylo divné.

Re: Černkoněžník

Posted: 23:27 01. Dec 2013
by kokosak
Ďábelské zacelení nefunguje. Žádná regenerace na 8. úrovni neprobíhá.

Re: Černkoněžník

Posted: 23:45 01. Dec 2013
by Shaman88
Nasel jsem chybu.

Re: Černkoněžník

Posted: 18:07 02. Dec 2013
by mandos
Nepoddajnost dává dočasné životy maximum +2x bonus z kouzla...na 6 levelu černokněžníka mi dala +12 a pak už to nešlo.

Edit: prostě se to stackne dvakrát (2x zakouzlení) po 6 hp než to přestane přidávat

Re: Černkoněžník

Posted: 12:18 03. Dec 2013
by kokosak
kokosak wrote:Ďábelské zacelení nefunguje. Žádná regenerace na 8. úrovni neprobíhá.
Oprava nezahrnuta do posledního update, stav nezměněn.

Re: Černokněžník

Posted: 19:15 05. Dec 2013
by Shaman88
Oprava připravena.

Re: Černokněžník

Posted: 22:01 05. Dec 2013
by mandos
Nevím co přesně mělo být opraveno nicméně temnota dává slepotu i "rozmazání" stále perma.

Re: Černokněžník

Posted: 22:04 05. Dec 2013
by Shaman88
Regen by měl fungovat.

Re: Černokněžník

Posted: 22:23 05. Dec 2013
by mandos
Mě funguje už den nebo dva :D akorát to teď vypisuje ikonku vedle portrétu narozdíl od předtím :)

Re: Černokněžník

Posted: 23:34 05. Dec 2013
by kokosak
Regen funguje, temnota netestována - nebyla avizována změna.

Re: Černokněžník

Posted: 15:23 06. Dec 2013
by mandos
Tak regen teď vypisuje "vyléčeno 1 životů" dvakrát hned po sobě za jedno kolo. Postava nemá žádné jiné regen itemy.