UZAVŘENO - NWN nemoc

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

UZAVŘENO - NWN nemoc

Post by G-ladiator »

NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: NWN nemoc

Post by karolina »

G-ladiator wrote:NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart
tak to bylo vždy, ne?
Na vyžádání.
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: NWN nemoc

Post by Mok »

Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht :)
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: NWN nemoc

Post by Barbar321 »

Mok wrote:Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht :)
Jenže ty nepřehazuješ sejv na zrušení nemoce, ale na to, jestli tě nepostihne ještě víc. To, co popisuješ je otrava jedem :wink:

U nemoci máš hod první hod na to, jestli se nakazíš, pokud ano, máš prostě smůlu :?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: NWN nemoc

Post by Mok »

Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: NWN nemoc

Post by Barbar321 »

Mok wrote:Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
Pokud se nakazíš a ustojíš další hod, to znamená, že ti choroba nesrazila vlastnosti. Nakažený jsi pořád, dokud se nevyléčíš (a na Thalii do restartu). Nejsem si nyní jistý úplně, ale myslím, že nemoc se bude pokoušet tě dostihnout i později, když už jsi tomu hodu odolal (třeba při meditaci)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: NWN nemoc

Post by Mok »

V klasickém nwn to funguje takto:
První hod řeší, zda nemoc chytíš a nebo ne. Pokud ten první nehodíš, tak si v pravidelných intervalech házíš na následky nemoci. Pokud nehodíš, ztrácíš vlastnosti, pokud hodíš, tak se nic neděje až do dalšího hodu. Pokud ovšem tento hod 2x v řadě ustojíš, máš se nemoci zbavit.


Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: NWN nemoc

Post by G-ladiator »

Mok wrote:Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
Ten hod se provádí každou hodinu, ale hodina je na Thalii protažená na tuším 6 minut?
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: NWN nemoc

Post by J.F.Payne »

Hodina na Thalii je 10 minut, čas plyne 6x rychleji.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: NWN nemoc

Post by Puxina »

Sranda by byla, kdyby postava nemoc měla, ale nic jí nedělala a přitom ta postava tu nemoc roznášela dál. Ne dělám si srandu, to se snad nebude stávat :twisted:
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: NWN nemoc

Post by Infra »

Že by nový class ala Death Knight z wowka? :twisted:

Ne k nemoci: funguje správně, pokud přehodíš 2x po sobě hod na snížení vlastností, tak jsi nemoc ustál a nenásledují žádné další hody. Ale přesto tam ta ikona zůstává. Takže je to z hlediska IC jako přechodit příznaky...

A ještě pro informaci je několik druhů nemocí a každá probíhá jinak (snižuje jiné vlastnosti)

OT: Pamatuji si, jak mě jeden DM odchytl chvíli po tom co jsem se nakazil chorobou a nemoc se znovu začala řádně projevovat.... :P to se pak najednou postavě stalo, že chtěla jinou postavu pokousat a napadla i strážníka, který jí musel spacifikovat :lol: Takže přecházení nemoci neberte na lehkou váhu :twisted:
Ps: vzpomínám na to v dobrém a ještě se směju, ale naštěstí jsem měl jen vzteklinu :lol:
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Locked