UZAVŘENO - NWN nemoc
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
UZAVŘENO - NWN nemoc
NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart
Re: NWN nemoc
tak to bylo vždy, ne?G-ladiator wrote:NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart
Na vyžádání.
Re: NWN nemoc
Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht
Re: NWN nemoc
Jenže ty nepřehazuješ sejv na zrušení nemoce, ale na to, jestli tě nepostihne ještě víc. To, co popisuješ je otrava jedemMok wrote:Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht
U nemoci máš hod první hod na to, jestli se nakazíš, pokud ano, máš prostě smůlu
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: NWN nemoc
Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
Re: NWN nemoc
Pokud se nakazíš a ustojíš další hod, to znamená, že ti choroba nesrazila vlastnosti. Nakažený jsi pořád, dokud se nevyléčíš (a na Thalii do restartu). Nejsem si nyní jistý úplně, ale myslím, že nemoc se bude pokoušet tě dostihnout i později, když už jsi tomu hodu odolal (třeba při meditaci)Mok wrote:Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: NWN nemoc
V klasickém nwn to funguje takto:
První hod řeší, zda nemoc chytíš a nebo ne. Pokud ten první nehodíš, tak si v pravidelných intervalech házíš na následky nemoci. Pokud nehodíš, ztrácíš vlastnosti, pokud hodíš, tak se nic neděje až do dalšího hodu. Pokud ovšem tento hod 2x v řadě ustojíš, máš se nemoci zbavit.
Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
První hod řeší, zda nemoc chytíš a nebo ne. Pokud ten první nehodíš, tak si v pravidelných intervalech házíš na následky nemoci. Pokud nehodíš, ztrácíš vlastnosti, pokud hodíš, tak se nic neděje až do dalšího hodu. Pokud ovšem tento hod 2x v řadě ustojíš, máš se nemoci zbavit.
Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: NWN nemoc
Ten hod se provádí každou hodinu, ale hodina je na Thalii protažená na tuším 6 minut?Mok wrote:Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
Re: NWN nemoc
Sranda by byla, kdyby postava nemoc měla, ale nic jí nedělala a přitom ta postava tu nemoc roznášela dál. Ne dělám si srandu, to se snad nebude stávat 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: NWN nemoc
Že by nový class ala Death Knight z wowka?
Ne k nemoci: funguje správně, pokud přehodíš 2x po sobě hod na snížení vlastností, tak jsi nemoc ustál a nenásledují žádné další hody. Ale přesto tam ta ikona zůstává. Takže je to z hlediska IC jako přechodit příznaky...
A ještě pro informaci je několik druhů nemocí a každá probíhá jinak (snižuje jiné vlastnosti)
OT: Pamatuji si, jak mě jeden DM odchytl chvíli po tom co jsem se nakazil chorobou a nemoc se znovu začala řádně projevovat....
to se pak najednou postavě stalo, že chtěla jinou postavu pokousat a napadla i strážníka, který jí musel spacifikovat
Takže přecházení nemoci neberte na lehkou váhu
Ps: vzpomínám na to v dobrém a ještě se směju, ale naštěstí jsem měl jen vzteklinu
Ne k nemoci: funguje správně, pokud přehodíš 2x po sobě hod na snížení vlastností, tak jsi nemoc ustál a nenásledují žádné další hody. Ale přesto tam ta ikona zůstává. Takže je to z hlediska IC jako přechodit příznaky...
A ještě pro informaci je několik druhů nemocí a každá probíhá jinak (snižuje jiné vlastnosti)
OT: Pamatuji si, jak mě jeden DM odchytl chvíli po tom co jsem se nakazil chorobou a nemoc se znovu začala řádně projevovat....
Ps: vzpomínám na to v dobrém a ještě se směju, ale naštěstí jsem měl jen vzteklinu
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!