Page 1 of 1

UZAVŘENO - NWN nemoc

Posted: 10:59 03. Dec 2013
by G-ladiator
NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart

Re: NWN nemoc

Posted: 11:03 03. Dec 2013
by karolina
G-ladiator wrote:NWN stav nemoci zřejmě nevydrží přes restart
tak to bylo vždy, ne?

Re: NWN nemoc

Posted: 11:17 03. Dec 2013
by Mok
Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht :)

Re: NWN nemoc

Posted: 11:21 03. Dec 2013
by Barbar321
Mok wrote:Vidím chybu spíše v tom, že "nemoc" zůstává i po přehození savu.
Ne, že by to byl problém, ale děsně mi vadí ty hnědý HPčka a šklebící se ksicht :)
Jenže ty nepřehazuješ sejv na zrušení nemoce, ale na to, jestli tě nepostihne ještě víc. To, co popisuješ je otrava jedem :wink:

U nemoci máš hod první hod na to, jestli se nakazíš, pokud ano, máš prostě smůlu :?

Re: NWN nemoc

Posted: 11:52 03. Dec 2013
by Mok
Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.

Re: NWN nemoc

Posted: 13:24 03. Dec 2013
by Barbar321
Mok wrote:Jo, ale pokud se nakazíš, ale další savy ustojíš, tak to nemoc zruší.
Že nemoc drží od restartu do restartu a nedává žádné postihy je trochu čudné.
Pokud se nakazíš a ustojíš další hod, to znamená, že ti choroba nesrazila vlastnosti. Nakažený jsi pořád, dokud se nevyléčíš (a na Thalii do restartu). Nejsem si nyní jistý úplně, ale myslím, že nemoc se bude pokoušet tě dostihnout i později, když už jsi tomu hodu odolal (třeba při meditaci)

Re: NWN nemoc

Posted: 14:30 03. Dec 2013
by Mok
V klasickém nwn to funguje takto:
První hod řeší, zda nemoc chytíš a nebo ne. Pokud ten první nehodíš, tak si v pravidelných intervalech házíš na následky nemoci. Pokud nehodíš, ztrácíš vlastnosti, pokud hodíš, tak se nic neděje až do dalšího hodu. Pokud ovšem tento hod 2x v řadě ustojíš, máš se nemoci zbavit.


Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.

Re: NWN nemoc

Posted: 14:45 03. Dec 2013
by G-ladiator
Mok wrote:Tady se mi zdá, že ty další hody na sražení vlastností nepřichází (nebo je tam nějaký dlouhý interval a tedy to do restartu nestihnou) a nebo se nekonají, když jsi zrovna v daný čas offline (asi pravděpodobnější). A tedy si klidně udržíš nemoc celý den, ale bez následků.
Ten hod se provádí každou hodinu, ale hodina je na Thalii protažená na tuším 6 minut?

Re: NWN nemoc

Posted: 14:56 03. Dec 2013
by J.F.Payne
Hodina na Thalii je 10 minut, čas plyne 6x rychleji.

Re: NWN nemoc

Posted: 15:30 03. Dec 2013
by Puxina
Sranda by byla, kdyby postava nemoc měla, ale nic jí nedělala a přitom ta postava tu nemoc roznášela dál. Ne dělám si srandu, to se snad nebude stávat :twisted:

Re: NWN nemoc

Posted: 15:48 03. Dec 2013
by Infra
Že by nový class ala Death Knight z wowka? :twisted:

Ne k nemoci: funguje správně, pokud přehodíš 2x po sobě hod na snížení vlastností, tak jsi nemoc ustál a nenásledují žádné další hody. Ale přesto tam ta ikona zůstává. Takže je to z hlediska IC jako přechodit příznaky...

A ještě pro informaci je několik druhů nemocí a každá probíhá jinak (snižuje jiné vlastnosti)

OT: Pamatuji si, jak mě jeden DM odchytl chvíli po tom co jsem se nakazil chorobou a nemoc se znovu začala řádně projevovat.... :P to se pak najednou postavě stalo, že chtěla jinou postavu pokousat a napadla i strážníka, který jí musel spacifikovat :lol: Takže přecházení nemoci neberte na lehkou váhu :twisted:
Ps: vzpomínám na to v dobrém a ještě se směju, ale naštěstí jsem měl jen vzteklinu :lol: