Page 1 of 1

Soutěže

Posted: 20:48 14. Dec 2013
by Suirou
Mohli se zeptat a zároveň vyslovit přání, zda-li by nebylo možné pro nás hráče uspořádat nějaké soutěže, za které by naše postavy dostaly peněžní anebo zkušeností odměnu. Ať už basníkářské, spisovatelské, umělecké, či jinak kreativní. Hádanky, kvízy, apod.

Re: Soutěže

Posted: 20:51 14. Dec 2013
by G-ladiator
Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)

Re: Soutěže

Posted: 01:59 15. Dec 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)
On ale psal pro hráče, né pro postavy.

Re: Soutěže

Posted: 10:47 15. Dec 2013
by Goran
Hráč se může bavit skrze svoji postavu, nevidím důvod něco takového dělat. Pokud někdo chce OOC bonusy, může se zapojit do zvelebování serveru.

Re: Soutěže

Posted: 12:20 15. Dec 2013
by G-ladiator
Shaman88 wrote:
G-ladiator wrote:Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)
On ale psal pro hráče, né pro postavy.
Aha, to jsem ho špatně pochopil. V tom příapdě jsem výrazně proti pořádání podbných akcí. Jak píše Goran, pokud chce někdo získat odměny pro postavu, může vytvářet lokace nebo reálie.

Re: Soutěže

Posted: 14:13 15. Dec 2013
by Shaman88
To já nejsem proti, sdružuje to komunitu.
A určitě v blízké době, až se mi trošku uvolní režim jedna věc bude, už ji plánuju celkem dlouho....

Re: Soutěže

Posted: 14:21 15. Dec 2013
by Molly23
Dobré by byli soutěže typu třeba jako... hmm plakát Thalie, obrázky, tvorba... něco co vyloženě nějak podpoří Thalii jako takovou.

Re: Soutěže

Posted: 14:35 15. Dec 2013
by Harlequin
IC něco podobného ve hře snad brzy vznikne, ale řešíme si to na úrovni charakterů.

Re: Soutěže

Posted: 15:02 15. Dec 2013
by Molly23
IC je jasná věc, já měl třeba na mysli propagaci Thalie atd.

Re: Soutěže

Posted: 15:23 15. Dec 2013
by Derken-
Myslím si, že NT ještě není úplně připraveno na propagaci. Stále je potřeba udělat spousta práce.

Re: Soutěže

Posted: 15:48 16. Dec 2013
by Kinkin
:D Propagaci? Celkem vzato je zbytečná....Thalie si ji "dělá" sama .... vemte si, že jste snad jediný "funkční" svět co znám, tedy krom Arkhalie a K2 /jen tam se komunita jaksi vytratila/.

Tz. kdo si chce zahrát Nwn online /RP/, tak je tady Thalie patrně jediná, kde se hráči "združili" ze všech světů. EQ, K2, Arkhalie atd. Tak či onak, držím palečky. :wink:

Re: Soutěže

Posted: 15:54 16. Dec 2013
by Goran
Nemyslím si, že by měla být propagace opomenuta. Třeba můj příběh. Kdysi jsem si vzpomněl na starou hru - nwn. Hezké vzpomínky mě provedly složitostmi při rozcházení a zabrouzdal jsem i do možností multiplayeru a co nevidím... existenci nwn perzistentních světů, hned mě to nadchlo a Thalie nejvíc takže jsem tu :-). Dobrá propagace nemusí být cílená jen na přetahování hráčů odjinud, daleko lepší je přijít na to jak k téhle super hře přitáhnout nováčky (nebo staré hráče). A jelikož je podle mě v tuhle chvíli Thalie leader na trhu, klidně si může dovolit ten trh budovat (ulovené rybyčky nejspíše poplavou k nám).