Soutěže

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Suirou
Nováček
Posts: 3
Joined: 17:34 12. Dec 2013

Soutěže

Post by Suirou »

Mohli se zeptat a zároveň vyslovit přání, zda-li by nebylo možné pro nás hráče uspořádat nějaké soutěže, za které by naše postavy dostaly peněžní anebo zkušeností odměnu. Ať už basníkářské, spisovatelské, umělecké, či jinak kreativní. Hádanky, kvízy, apod.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Soutěže

Post by G-ladiator »

Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Soutěže

Post by Shaman88 »

G-ladiator wrote:Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)
On ale psal pro hráče, né pro postavy.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Soutěže

Post by Goran »

Hráč se může bavit skrze svoji postavu, nevidím důvod něco takového dělat. Pokud někdo chce OOC bonusy, může se zapojit do zvelebování serveru.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Soutěže

Post by G-ladiator »

Shaman88 wrote:
G-ladiator wrote:Podobné akce se na staré Thalii pořádaly relativně pravidelně, často je iniciovali sami hráči. Časem jistě nějaké podobné akce zase budou. Momentálně ale většinu týmu zaměstnává ladění bugů a hráči musejí znovu získat prostředky na pořádání takových akcí :)
On ale psal pro hráče, né pro postavy.
Aha, to jsem ho špatně pochopil. V tom příapdě jsem výrazně proti pořádání podbných akcí. Jak píše Goran, pokud chce někdo získat odměny pro postavu, může vytvářet lokace nebo reálie.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Soutěže

Post by Shaman88 »

To já nejsem proti, sdružuje to komunitu.
A určitě v blízké době, až se mi trošku uvolní režim jedna věc bude, už ji plánuju celkem dlouho....
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Soutěže

Post by Molly23 »

Dobré by byli soutěže typu třeba jako... hmm plakát Thalie, obrázky, tvorba... něco co vyloženě nějak podpoří Thalii jako takovou.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Harlequin
Nováček
Posts: 46
Joined: 17:47 08. Sep 2008

Re: Soutěže

Post by Harlequin »

IC něco podobného ve hře snad brzy vznikne, ale řešíme si to na úrovni charakterů.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Soutěže

Post by Molly23 »

IC je jasná věc, já měl třeba na mysli propagaci Thalie atd.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Soutěže

Post by Derken- »

Myslím si, že NT ještě není úplně připraveno na propagaci. Stále je potřeba udělat spousta práce.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Kinkin
Poutník
Posts: 62
Joined: 21:10 08. Dec 2013

Re: Soutěže

Post by Kinkin »

:D Propagaci? Celkem vzato je zbytečná....Thalie si ji "dělá" sama .... vemte si, že jste snad jediný "funkční" svět co znám, tedy krom Arkhalie a K2 /jen tam se komunita jaksi vytratila/.

Tz. kdo si chce zahrát Nwn online /RP/, tak je tady Thalie patrně jediná, kde se hráči "združili" ze všech světů. EQ, K2, Arkhalie atd. Tak či onak, držím palečky. :wink:
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Soutěže

Post by Goran »

Nemyslím si, že by měla být propagace opomenuta. Třeba můj příběh. Kdysi jsem si vzpomněl na starou hru - nwn. Hezké vzpomínky mě provedly složitostmi při rozcházení a zabrouzdal jsem i do možností multiplayeru a co nevidím... existenci nwn perzistentních světů, hned mě to nadchlo a Thalie nejvíc takže jsem tu :-). Dobrá propagace nemusí být cílená jen na přetahování hráčů odjinud, daleko lepší je přijít na to jak k téhle super hře přitáhnout nováčky (nebo staré hráče). A jelikož je podle mě v tuhle chvíli Thalie leader na trhu, klidně si může dovolit ten trh budovat (ulovené rybyčky nejspíše poplavou k nám).
Locked