OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Post by Infra »

Po úpravě jsem nenašel cestu dál a v lokaci je demilich(hodně drsnej - přjde mi, že nezapadá lvlově do takového to dungu). Vyřídil půlku party a zbytek nějakým zázrakem zdrhl.
Chyba nebo záměr?
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Post by Rejty »

Demilich tam být nemá.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Post by Infra »

Použiji starší obrázek. V tom stresu jsem na to neměl myšlenky.
Demilich se nachází v pravé části v prostřední rakvi. Objekt s názvem pile of skulls, ho vyvolal, po dotknutí se ho.
Páka 2.jpg
Páka 2.jpg (12.68 KiB) Viewed 2924 times
Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Post by Rejty »

Infra wrote:Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)
To je zajímavé, sledoval jsem to a poprvé, když jste demilicha zabili, tak vám to divné nepřišlo a šli jste s ním pak bojovat znovu, když se zase spawnul. Šancí utéct tam bylo dost.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Post by Infra »

Mě přišlo hlavně divný že zemřel. Takže mě přišlo dost divné, že znovu ožil. A taky jsem tak řval, že by jsme měli zmizet. *pokrčí rameny* Asi jsem divnej. Když mám paniku ze silných nemrtvých *podrbe se na hlavě*
Ale aby jsis nemyslel, jde čistě o mojí vlastní iniciativu, prostě se cejtim blbě, když jsem na tu hromadu lebek kliknul.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Locked