Page 1 of 1

OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Posted: 23:09 15. Dec 2013
by Infra
Po úpravě jsem nenašel cestu dál a v lokaci je demilich(hodně drsnej - přjde mi, že nezapadá lvlově do takového to dungu). Vyřídil půlku party a zbytek nějakým zázrakem zdrhl.
Chyba nebo záměr?

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Posted: 23:16 15. Dec 2013
by Rejty
Demilich tam být nemá.

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Posted: 23:35 15. Dec 2013
by Infra
Použiji starší obrázek. V tom stresu jsem na to neměl myšlenky.
Demilich se nachází v pravé části v prostřední rakvi. Objekt s názvem pile of skulls, ho vyvolal, po dotknutí se ho.
Páka 2.jpg
Páka 2.jpg (12.68 KiB) Viewed 2926 times
Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Posted: 23:39 15. Dec 2013
by Rejty
Infra wrote:Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)
To je zajímavé, sledoval jsem to a poprvé, když jste demilicha zabili, tak vám to divné nepřišlo a šli jste s ním pak bojovat znovu, když se zase spawnul. Šancí utéct tam bylo dost.

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2

Posted: 00:02 16. Dec 2013
by Infra
Mě přišlo hlavně divný že zemřel. Takže mě přišlo dost divné, že znovu ožil. A taky jsem tak řval, že by jsme měli zmizet. *pokrčí rameny* Asi jsem divnej. Když mám paniku ze silných nemrtvých *podrbe se na hlavě*
Ale aby jsis nemyslel, jde čistě o mojí vlastní iniciativu, prostě se cejtim blbě, když jsem na tu hromadu lebek kliknul.