Page 1 of 1
OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:09 15. Dec 2013
by Infra
Po úpravě jsem nenašel cestu dál a v lokaci je demilich(hodně drsnej - přjde mi, že nezapadá lvlově do takového to dungu). Vyřídil půlku party a zbytek nějakým zázrakem zdrhl.
Chyba nebo záměr?
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:16 15. Dec 2013
by Rejty
Demilich tam být nemá.
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:35 15. Dec 2013
by Infra
Použiji starší obrázek. V tom stresu jsem na to neměl myšlenky.
Demilich se nachází v pravé části v prostřední rakvi. Objekt s názvem pile of skulls, ho vyvolal, po dotknutí se ho.

- Páka 2.jpg (12.68 KiB) Viewed 2926 times
Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:39 15. Dec 2013
by Rejty
Infra wrote:Šlo by vykompenzovat nějak ony dva hráče, co tam zemřeli? (neumřel jsem)
To je zajímavé, sledoval jsem to a poprvé, když jste demilicha zabili, tak vám to divné nepřišlo a šli jste s ním pak bojovat znovu, když se zase spawnul. Šancí utéct tam bylo dost.
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 00:02 16. Dec 2013
by Infra
Mě přišlo hlavně divný že zemřel. Takže mě přišlo dost divné, že znovu ožil. A taky jsem tak řval, že by jsme měli zmizet. *pokrčí rameny* Asi jsem divnej. Když mám paniku ze silných nemrtvých *podrbe se na hlavě*
Ale aby jsis nemyslel, jde čistě o mojí vlastní iniciativu, prostě se cejtim blbě, když jsem na tu hromadu lebek kliknul.