Prokousávám se stínovým tanečníkem

a narazil jsem:
1) Vůle (navzdory popisku na foru) není hlavní save, ale vedlejší.
2) Temnota oslepuje ostatní lidi v partě a oslepení jim zůstává i po skončení Temnoty. Řeší rest Tanečníka. Dále temnota na Tanečníkovi nechává efekt Ukrytí (minimálně grafický) - relog, rest odstraní.
3) spánek nastavuje zvýšený počet použití Temnoty a Úniku, ale rest, případně nevím co

to srovná zase na správný počet seslání. Jinak myslím (ještě vyzkouším), že systémový počet seslání je správně, navzdory "špatnému" počtu použití po spánku.
edit: add 3) Tak ten "špatný" počet seslání jak Úniku, Omámení i Temnoty odpovídá počtu seslání, které postava sešle, tj. postava toho sešle +/- 5-7x tolik, než by měla.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín