Page 1 of 1

Katana

Posted: 16:51 19. Dec 2013
by Akmir
Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?






Diky za odpoved

Re: Katana

Posted: 17:22 19. Dec 2013
by kucik
Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.

Re: Katana

Posted: 17:34 19. Dec 2013
by Akmir
kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.

Ale treba velka sekera stoji v uvodni loklaci asi 2500 a v normalu 5000 ale katana stoi v normalu pohych 3000 takze nechapu proc tam neni

Re: Katana

Posted: 17:35 19. Dec 2013
by Rejty
Vyřeší se při revizi obchodů.

Re: Katana

Posted: 18:39 19. Dec 2013
by Akmir
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji

Re: Katana

Posted: 18:40 19. Dec 2013
by kucik
Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
To máš blbý.

Re: Katana

Posted: 18:52 19. Dec 2013
by Zeerit
Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku. :wink:

Re: Katana

Posted: 19:35 19. Dec 2013
by kafe
Nebo si do začátku koupit třeba obyčejný meč a na zbytek našetřit časem. Na prvním levelu je stejně úplně jedno, čím se tluče - důležité je, že je dmg (a na to bych se díval primárně)

Re: Katana

Posted: 19:47 19. Dec 2013
by Bahnak
Zeerit wrote:
Akmir wrote:
Rejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabiji
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku. :wink:
Přesně tak to je. Sice to znamená že nemůžeš začít lusknutím prstu, ale zase si tak budeš moct zahrát postavu s vlastním příběhem o které DM budou vědět "co je zač". No a navíc si budeš moct hned na startu koupit svou vysněnou katanu :-D A pokud napíšeš hezkou vizitku, tak možná zbydou grešle i na kroužkovou zbroj a nějakou tu lahev léčiva + stahovák :oops: :mrgreen:
A to se vyplatí!

(Tento postup doporučuje pět z pěti mozkomorů)

Re: Katana

Posted: 19:57 19. Dec 2013
by kafe
...a alespoň jeden hiran