Katana
Posted: 16:51 19. Dec 2013
Jen se chci zeptat na uvodni lokaci u obchodnika jsem hledal jak jsem mohl ale nenasel jsem katanu je to takhle spravne?
Diky za odpoved
Diky za odpoved
kucik wrote:Katanu bys nejspíš ani za vstupní peníze nepořídil.
Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
To máš blbý.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.
Přesně tak to je. Sice to znamená že nemůžeš začít lusknutím prstu, ale zase si tak budeš moct zahrát postavu s vlastním příběhem o které DM budou vědět "co je zač". No a navíc si budeš moct hned na startu koupit svou vysněnou katanuZeerit wrote:Pokud máš v plánu hrát něco zaměřený čistě melee, tak bych ti silně doporučil si napsat vizitku.Akmir wrote:Ale pak kdyz nebudu mit katanu hned na zacatku tak nebudu vubec moc nic delat protoze me hned ty nejslabsi zabijiRejty wrote:Vyřeší se při revizi obchodů.